Zoznam produktov značky Ideal Standard

História spoločnosti Ideal Standard sa začala datovať pred 140 rokmi v USA v malej továrni na výrobu liatinových toaliet a umývadiel. Založili ju dvaja írski prisťahovalci. Spoločnosť teraz sídli v Bruseli, avšak pôsobí vo viac ako 20 krajinách Európy, Stredného východu, Afriky a Latinskej Ameriky. Za dobu svojej existencie si predovšetkým na nemeckom trhu vybudovala silnú a stabilnú pozíciu v oblasti sanitárnej techniky.
V roku 1969 uviedli na trh, ako prvý výrobca, závesné WC, v roku 1970 prvú kartušu s keramickými diskami. Spoločnosť tiež ako prvá predstavila sanitárny akrylát ako materiál na výrobu vaní.
Spoločnosť Ideal Standard má jasný cieľ, uľahčiť a spríjemniť život všetkým svojím zákazníkom. Kladie veľký dôraz na dokonalosť funkcií, moderný, premyslený dizajn a neustálu inováciu svojich technológií. Nepretržite sa snažia predvídať požiadavky zákazníkov a ovplyvňovať trendy súčasných kúpeľní. Zostávajú verní svojej ilúzii, vytvárať budúcnosť moderného bývania. Spoločnosť je vnímaná ako súčasť vývoja urbanizmu, architektúry a kúpeľňového dizajn. Spolupracuje s profesionálnymi architektami, dizajnérmi, projektantami a výskumnými inštitúciami. Vyvíja tak riešenia, ktoré zmysluplne dotvárajú súčasnú bytovú architektúru. Do výrobného procesu prinášajú nové znalosti, bohaté skúsenosti a široké spektrum možností. Snažia sa navzájom inšpirovať, a vytvárať tak nové, užitočné riešenia a viesť celú našu spoločnosť k ďalšiemu rozvoju.

Filtrovať podľa
KATEGÓRIA
SÉRIA
CENA
VÝROBOK
VÝBAVA
TYP SEDÁTKA
FARBA
TECHNOLÓGIA SPLACHOVANIA
ŠÍRKA
mm mm
HĹBKA
mm mm
MATERIÁL
ZÁRUKA
ODPAD
VEĽKOSŤ
Filter
Zobrazuje sa 1-3 z 3 položiek
Produkt bol pridaný do zoznamu želaní