Zoznam produktov značky Geberit

O značke Geberit

Značka Geberit začala fungovať už v roku 1874, keď Caspar Melchior Albert Gebert otvoril svoju prvú inštalatérsku firmu vo švajčiarskom Rapperswille. Prvá drevená toaletná nádržka s oloveným kovaním zvaná Phoenix bola revolučná a mala veľký úspech nielen vo Švajčiarsku. V 30. rokoch minulého storočia bola spoločnosť priekopníkom plastových dielov v sanitárnom priemysle a s revolučným riešením prišla spoločnosť aj v roku 1952, kedy bola predstavená prvá celoplastová WC nádrž.
V súčasnosti pôsobí skupina Geberit globálne a je európskym lídrom v oblasti sanitárnych výrobkov. Geberit funguje ako ucelená skupina s veľmi silným lokálnym pôsobením vo väčšine krajín Európy a poskytuje prvotriednu kvalitu v oblasti sanitárnych technológii a kúpeľňovej keramiky.
Výrobná sieť zahŕňa 29 výrobných závodov, z ktorých 6 sa nachádza v zámorí. Skupina sídli v Rapperswill-Jone vo Švajčiarsku. V roku 2020 dosiahla spoločnosť Geberit s približne 12 000 zamestnancami v približne 50 krajinách obrat 3 miliardy CHF. Akcie spoločnosti Geberit sú kótované na burze SIX Swiss Exchange a od roku 2012 sú súčasťou indexu Swiss Market (SMI).
Geberit aktuálne produkuje tri hlavné skupiny produktov:
Sanitárne a inštalačné systémy (inštalačné moduly, splachovacie nádržky, ovládacie tlačidlá, armatúry, pripojenia zariaďovacích predmetov
Zariadenie kúpeľní (sanitárna keramika, nábytok, vane, vaničky
Zásobovacie a kanalizačné systémy (rúry, redukcie, kolená, odvodnenie striech a podláh)
geberit.sk

Hodnoty značky Geberit

Inovácie – Vývoj produktov je založený na odborných znalostiach trhu a najnovších technológiách. Geberit kladie dôraz na kvalitu a efektivitu výskumu a vývoja. Dlhodobo si udržuje vedúce postavenie na trhu a určuje trendy v oblasti sanitárnej techniky.

Partnerstvo – Zákazníci sú pre značku Geberit prioritou. Preto s nimi zdieľa know-how a spoločne s nimi hľadá najlepšie riešenie do kúpeľne. Firemná kultúra je založená na vzájomnom rešpekte a čestnej komunikácii.

Know-how – Skúsenosti a znalosti sú srdcom všetkého, čo Geberit robí. V celosvetových školiacich strediskách každoročne školí desiatky tisíc sanitárnych špecialistov.

Spoľahlivosť – Geberit si kladie za cieľ vytvárať trvalé riešenia, ktoré vynikajú svojou jednoduchosťou. Zaručuje bezpečnosť a kvalitu produktov po celú dobu ich životnosti.

Kvalita života – Svojimi produktmi vytvára atraktívne prostredie, vďaka ktorému sa ľudia cítia v kúpeľni dobre. Nastavuje nové štandardy v oblasti designu, pohodlia a hospodárenia s vodou. Tým dlhodobo prispieva k ochrane životného prostredia.

Dizajnéri Geberit

Christoph Behling - Christoph Behling sa narodil v Ženeve a vyrástol v Nemecku, študoval priemyselný dizajn na Akadémii umení v Stuttgarte u Richarda Sappera. Už v Stuttgarte začal s vývinom solárnych člnov a následne sa preslávil ako konštruktér trvalo udržateľných výrobkov. V roku 2004 založil v Londýne štúdio Christoph Behling Design Studio a SolarLab Research & Design. V tom istom roku začal svoju prácu ako hlavný dizajnér u švajčiarskeho odborníka na hodinky - TAG Heuer.
Od roku 2006 navrhuje aj výrobky pre Geberit. Dnes sa Behling radí medzi vážených priemyselných dizajnérov Európy. Jeho diela opakovane získali medzinárodné ocenenia.

Antonio Citterio - Módne trendy prichádzajú a odchádzajú bez stopy, ale skutočný dizajn si zapamätáte. Aj takto môžeme charakterizovať prácu talianskeho dizajnéra Antonia Citteria.
Antonio Citterio sa narodil v roku 1950 v Mede. Dizajnu sa venuje od roku 1972. Spolu s Patriciou Viel založil štúdio Antonio Citterio and Partners. Pôsobí na medzinárodnom fóre a pracoval na mnohých komplexných a dlhodobých projektoch, má na konte e sa aj korporátnemu dizajnu a má na konte prestížne ocenenia.
V oblasti priemyselného dizajnu spolupracuje so značkami ako Ansorg, Arclinea, Axor-Hansgrohe, B&B Italia, Flexform, Flos, Hermes, Iittala, Kartell, Maxalto, Geberit, Technogym a Vitra. Citterio navrhuje projekty, ktoré svojou diskrétnosťou zapadnú do akéhokoľvek prostredia. Každý detail jeho výtvoru rozpráva svoj príbeh. Do návrhov premieta vlastné túžby a sny.

Filtrovať podľa
KATEGÓRIA
SÉRIA
zobraziť viac... menej
CENA
VÝROBOK
zobraziť viac... menej
VÝBAVA
TYP SEDÁTKA
TVAR
MONTÁŽ
TYP MONTÁŽE
POUŽITIE
SPLACHOVANIE
MATERIÁL TLAČIDLA
FARBA
zobraziť viac... menej
POVRCHOVÁ ÚPRAVA
OTVOR PRE BATÉRIU
TECHNOLÓGIA SPLACHOVANIA
PREPAD
DĹŽKA
mm mm
ŠÍRKA
mm mm
PRIEMER
mm mm
VÝŠKA
mm mm
KRATŠIA STRANA
mm mm
DLHŠIA STRANA
mm mm
HĹBKA
mm mm
MATERIÁL
ZABUDOVANIE
ŠPECIÁLNA FUNKCIA
STAVEBNÁ VÝŠKA
mm mm
STAVEBNÁ VÝŠKA ŽLABU
mm mm
MAXIMÁLNY PRIETOK
l/min l/min
ZÁRUKA
VÝTOK
OVLÁDANIE
ODTOKOVÁ SÚPRAVA
NASTAVENIE TEPLOTY
VYLOŽENIE VÝTOKU
mm mm
VÝŠKA VÝTOKU
mm mm
VÝŠKA BATÉRIE
mm mm
NAPÁJANIE
PRÍVOD VODY
ODPAD
NAPÚŠŤANIE
VEĽKOSŤ
Filter
Zobrazuje sa 1-15 z 1232 položiek
Produkt bol pridaný do zoznamu želaní