Zoznam produktov značky Bette

O značke Bette

Rodinná firma Bette bola založená roku 1952. Jej zakladatelia už vtedy našli spôsob, ako obstáť v čase z hľadiska materiálov, prepracovaného designu, ale tiež s dôrazom na funkčnosť a praktickosť. Výrobný závod v Delbrücku vytvára vane, umývadlá aj sprchové vaničky v mnohých inšpiratívnych podobách.
Pridanou hodnotou je špeciálne ošetrenie povrchov BetteGlaze®, ktoré činí povrchy tvrdšími než mramor, plast alebo bežná oceľ. Skvele odolávajú mechanickému poškodeniu, ale tiež UV žiareniu. Vďaka bezporéznemu vyhotoveniu navyše vašej domácnosti sprostredkujú maximálny hygienický štandard.
O tom, že kúpeľňa je omnoho viac než len funkčný priestor, vás presvedčia práve produkty Bette. V Bette sa rozhodli staviť na nadčasovú kombináciu ocele a skla, vďaka čomu vytvorili unikátny, vysoko odolný oceľový smalt, ktorý je zároveň ľahký. Výrobky z glazovanej titánovej ocele však dokážu zaujať aj nadčasovým dizajnom.
my-bette.com

Ekológia ako jeden z pilierov

Prednosťou prírodných materiálov, z ktorých je vytvorený oceľový smalt vaní, umývadiel aj sprchových vaničiek, je plná recyklácia. Tento fakt významne zníži ekologickú záťaž. Skvelou správou je, že v prípade slnečných dní je výrobný závod schopný vyrobiť až 2/3 potrebnej energie vlastnými zdrojmi. K podpore ekologickej stránky je potrebné pričítať aj dlhú životnosť produktov a to pri maximálnej funkčnosti aj dlhodobo udržateľnom krásnom vzhľade. To spolu s nadčasovým designom zaistí, že nebudete mať túžbu na výmenu. Ekologická snaha spoločnosti je deklarovaná tiež prostredníctvom certifikátov: Certifikácia ISO 14025 a Certifikácia LEED.

Design, ktorý uchváti

V spolupráci s poprednými designérmi spoločnosť Bette neustále posúva limity pre originálnu tvorbu na poli kúpeľňovej sanity a spracovania titánovej ocele. Mnoho vytvorených produktov sprostredkováva slobodu pri tvorbe individuálnych návrhov, ktoré sú esteticky uchopené novo a zároveň si uchovávajú všetky praktické a funkčné vlastnosti. O tom, že cesta spoločnosti Bette vedie správnym smerom, svedčí aj množstvo prestížnych ocenení. Medzi hlavné patrí: Red dot design award, German Design Award, Interior Innovation Award či Design Plus Award a ďalšie.

Slovami designérov

"To, čo potrebujeme, sú produkty, ktoré sú orientované na užívateľa a zameriavajú sa na to podstatné" Jochen Schmiddem, Schmiddem Design.
"Materiály a povrchové úpravy kúpeľňových výrobkov Bette stoja za to zvýrazniť prostredníctvom denného svetla alebo dômyselne riešeného osvetlenia" Cyrus Ghanai, interiérový designér.

Farba práve pre vás

Veľkou prednosťou produktov Bette je tiež možnosť zvoliť si farbu podľa vlastných preferencií. Vďaka tomu môžete svoju kúpeľňu dotiahnuť naozaj k funkčnej estetickej dokonalosti. Môžete si pohrať nielen s rôznymi odtieňmi , ale tiež farebnými kombináciami. Vždy sa však môžete spoľahnúť na precízne spracovanie, dlhú životnosť a bezproblémovú funkčnosť.

Tajomstvo produktov Bette

Vysoký hygienický štandard – neporézny, hladký povrch znemožňuje zachytenie a množenie nežiaducich mikroorganizmov
Sila tenkej vrstvy – špeciálna povrchová vrstva BetteGlaze® poskytuje dokonalú ochranu povrchu a zabraňuje mechanickému poškodeniu produktov Skvelá práca s teplom – produkty Bette vynikajú nadštandardnou tepelnou vodivosťou, ktorá absorbuje teplo napúšťanej vody aj na okrajoch
Oheň neškodí – povrchová vrstva BetteGlaze® je ohňovzdorná a nehorľavá. Horiace sviečky teda už nebudú príťažou
Ochrana pred chemikáliami – produkty Bette sa pýšia farebnou stálosťou, ktorú nemôžu narušiť ani chemikálie bežne používané v domácnosti (napr. farby na vlasy či agresívne čističe).
Lesk aj po rokoch – farebne stály povrch poteší aj v prípade, že na produkt dopadá denné svetlo. Aj po rokoch bude krásny ako v deň, kedy ste ho inštalovali.
Ľahká údržba – povrchová vrstva je navrhnutá tak, že kvapky vody, spoločne s nečistotami stekajú priamo do odpadu. K čisteniu teda stačí vlhká handrička, ktorou vaňu jednoducho zotriete.

Filtrovať podľa
KATEGÓRIA
SÉRIA
CENA
VÝROBOK
VÝBAVA
FARBA
POVRCHOVÁ ÚPRAVA
VÝŠKA
mm mm
KRATŠIA STRANA
mm mm
DLHŠIA STRANA
mm mm
HĹBKA
mm mm
OBJEM
litrov litrov
MATERIÁL
ZÁRUKA
Filter
Zobrazuje sa 1-15 z 222 položiek
Produkt bol pridaný do zoznamu želaní