Zoznam produktov značky Villeroy & Boch

O značke Villeroy & Boch

Založená roku 1748 v srdci Európy, dnes značka svetového mena. VILLEROY & BOCH, firma s bohatou tradíciou, je od svojho počiatku spolutvorcom kultúry. Môže preto ponúknuť kvalitu a rozmanitosť, ktoré Vám budú potešením a inšpiráciou. Ich výrobky si vás získajú klasickou eleganciou, jedinečnosťou materiálov a tvarov inšpirovaných prírodou alebo mestskou uhladenosťou.
Objavte mimoriadnu šírku kúpeľňových kolekcií a ich štyri svety v štýle Classic, Country, Metropolitan a Easy. A nech je Váš štýl akýkoľvek, s VILLEROY & BOCH sa ich kultúra stane každodennou súčasťou Vášho domova. Meno VILLEROY & BOCH predstavuje prísľub. Prísľub výrobkov, u ktorých na prvý pohľad poznáte ich vynikajúcu kvalitu. To preto, že i v sebe menšom detaile spĺňa najvyššie nároky na materiál a estetiku. Formovaná hlboko zakorenenou kultúrou inovácie pretvára spoločnosť VILLEROY & BOCH mnohé vízie na skutočnosť.
Viac než 265 rokov histórie podniku totiž predstavuje skúsenosti a zručnosti, ktorým sa máločo vyrovná. Prejavujú sa vo výbere ušľachtilých materiálov i v poslednom skúmavom pohľade ich odborníkov. V náraze vzdorných keramických materiáloch odolných proti poškrabaniu, ktoré sa vyznačujú trvanlivosťou, jednoduchosťou údržby a vynikajúcimi hygienickými vlastnosťami. V nábytku, ktorý vyniká mimoriadnou kvalitou štruktúry a farebnosťou povrchov i precíznosťou prevedenia hrán a rohov. A v materiálových inováciách, ako sú TitanCeram alebo Quaryl®, ktoré otvárajú úplne nové možnosti ohľadne tvarovania sanitárnych výrobkov. V spojení s najmodernejšími výrobnými metódami vznikajú výrobky, ktoré Vás budú tešiť od prvého dňa a každý deň znovu.
villeroy-boch.eu

Dizajn. Váš nový spolubývajúci

Dokonale štýlový design charakterizuje značku VILLEROY & BOCH už odnedávna. S rokmi zdokonaleným citom pre trendy vytvára nezameniteľné kúpeľne, ktoré robia život krásnejším a komfortnejším. Krásny design v kúpeľni je dnes samozrejmosťou. Vytvára príjemnu atmosféru, pozýva k relaxácii a poskytuje priestor pre individuálny štýl. Vo VILLEROY & BOCH si uvedomili význam designu ako prvku pre vytváranie pohody veľmi skoro. Už viac než 100 rokov menia funkčné kúpeľne na štýlové obytné priestory – s nadčasovo modernými tvarmi a dizajnami, ktoré utvárajú súčasné trendy zariadenia kúpeľní. Navrhujú ich renomovaní svetoví dizajnéri a cenami ovenčení dizajnéri z ich vlastných radov.
Každá z kolekcií, či už sa vyznačuje puristickými tvarmi či elegantnými krivkami, má svoju vlastnú, nezameniteľnú tvár. Svojím vydareným spojením estetiky a funkcie, princípov udržateľnosti a komfortu uvádzajú už dlhé roky v nadšení poroty dizajnových súťaží na celom svete. Nechajte sa aj Vy nadchnúť tvarovo dokonalými kúpeľňovými kolekciami a prvotriednym designom, perfektne odrážajúcimi Váš štýl. Užite si svoje úplne súkromné okamžiky radosti a pohody – vo svojej kúpeľni od VILLEROY & BOCH.

Inovácia. Zoznámte sa, prosím

Výsledky výskumu VILLEROY & BOCH si môžete užívať každý deň: vďaka prepracovanosti do seba menšieho detailu dokážu inovatívne výrobky urobiť z každej minúty v kúpeľni číre potešenie. Mnohé, čo v kúpeľni už považujete za samozrejmosť, je výsledkom hľadania lepších riešení. S novými nápadmi, najmodernejšími technológiami a všetkým know-how sa im už celé desaťročia darí robiť kúpeľne stále komfortnejšími. Počínajúc príjemnými materiálmi, ako je Quaryl®, a inovatívnym designom ani zďaleka nekončiac. Od povrchu odpudzujúceho nečistoty až po WC s úsporným splachovaním nájdete vo VILLEROY & BOCH rad priekopníckych výrobkov, ktoré Vám dávajú bezstarostný pocit bezpečia.
Nároky na komfort a funkčnosť, na design a hygienu avšak rastú. A taktiež technika sa neustále vyvíja. Už dnes preto pracujú na tom, aby kúpeľňu pre Vás urobili ešte lepšiu a krajšiu. A tak Vám teraz môžu predstaviť jeden z najnovších výsledkov vývoja, TitanCeram. Skutočne kvalitný materiál, ktorý umožňuje výrobu pôsobivej subtílnej a pritom pevnej sanitárnej keramiky a vďaka tomu tiež úplne nové poňatie dizajnu. Zoznámte sa s početnými inováciami od VILLEROY & BOCH a vyrazte s nimi do budúcnosti kúpeľní.

Kvalita. Vaše každodenné potešenie

Už od roku 1748 je meno VILLEROY & BOCH zárukou najvyššej kvality a spoľahlivosti. Vďaka precíznemu remeslu, najmodernejším technológiám a prísnym normám akosti vytvárajú výrobky, ktoré aj po veľa rokoch fungujú rovnako ako prvý deň. A čo sa týka kvality ich výrobkov: cieľom je vždy dokonalosť. Prajú si, aby ste sa vo svojej kúpeľni VILLEROY & BOCH cítili dobre po dlhé roky. Preto nájdete širokú škálu spoľahlivých riešení, ktoré všetky majú jedno spoločné: prvotriednu kvalitu a mimoriadne dlhú životnosť. A tých dosahujú na základe všetkých skúseností, ale tiež vďaka novým nápadom, kontinuálnemu výskumu a prísnym kontrolám akosti. Výrobky tak od kontroly surovín až po expedíciu prechádzajú viac než 25 kontrolami.
Práce a prostriedky, ktoré na do nich vynakladajú, sa Vám vyplatia, veď kúpeľne sa rekonštruujú v priemere len každých 20 rokov. Náročnosť oceníte do posledného detailu v každodennej prevádzke. Prejavuje sa starostlivým spracovaním výrobkov a ich perfektným fungovaním. Poznáte ju na keramike, ktorá odpudzuje nečistoty a je odolná proti poškriabaniu, na ticho dovierajúcich zásuvkách a na veľa ďalších “vychytávkach“, ktoré robia z Vášho pobytu v kúpeľni ozajstné potešenie. Môžete si tak byť istý, že s každým výrobkom VILLEROY & BOCH si kupujete predmet trvalej hodnoty.

The Style of Villeroy & Boch

Štýl je niečo veľmi individuálne. Môže sa však Vaša osobitosť úplne prejaviť i v riešení kúpeľne? Vo VILLEROY & BOCH áno! Ponorte sa do nezameniteľných štýlov a nechajte sa inspirovať kreatívnymi nápadmi a riešeniami ich štylistov a návrhárov.
STEFAN NILSSON ⁄ TrendStefan vie už dnes, o čom budeme zajtra snívať. Najznámejší švédsky lovec trendov je stále na cestách a pátra po najnovších trendoch a fenoménoch z oblasti interiéru, dizajnu, módy, jedla a životného štýlu, aby sa s nami o tieto skúsenosti podelil. trendstefan.se/blog
PATRICK FREY ⁄ Nachádzať čo možno jednoduché, inteligentné riešenia pre problémy všedného dňa, tak znie krédo tohto produktového dizajnéra, ktorý navrhuje intuitívne a funkčné výrobky vysokej výtvarnej hodnoty, s ktorými sa človek jednoducho cíti dobre. patrick-frey.com
CHRISTIAN HAAS ⁄ Neprehliadnuteľnou obchodnou značkou dizajnéra je hravá harmónia minimalizmu a nezávislosti. Či už píše o porceláne, svetlách, nábytku alebo interiérových konceptoch – každý z jeho článkov hovorí príbeh, v ktorom sa odráža podstata výrobku. christian-haas.com
GESA HANSEN ⁄ S neprehliadnuteľnou záľubou v svetlom dreve navrhuje nemecko-dánska dizajnérka prekrásny nábytok v škandinávskom štýle. Pre VILLEROY & BOCH navrhla táto dušou i sídlom Parížanka exkluzívnu farebnú koncepciu, s ktorou získavajú kúpeľne osobitý charakter. gesahansen.com

Filtrovať podľa
KATEGÓRIA
SÉRIA
zobraziť viac... menej
CENA
VÝROBOK
zobraziť viac... menej
VÝBAVA
TYP SEDÁTKA
TVAR
MONTÁŽ
TYP MONTÁŽE
POUŽITIE
SPLACHOVANIE
MATERIÁL TLAČIDLA
FARBA
zobraziť viac... menej
POVRCHOVÁ ÚPRAVA
OTVOR PRE BATÉRIU
TECHNOLÓGIA SPLACHOVANIA
PREPAD
ŠÍRKA
mm mm
PRIEMER
mm mm
VÝŠKA
mm mm
KRATŠIA STRANA
mm mm
DLHŠIA STRANA
mm mm
HĹBKA
mm mm
OBJEM
litrov litrov
MATERIÁL
ZABUDOVANIE
ŠPECIÁLNA FUNKCIA
STAVEBNÁ VÝŠKA
mm mm
ZÁRUKA
VÝTOK
OVLÁDANIE
VYLOŽENIE VÝTOKU
mm mm
VÝŠKA VÝTOKU
mm mm
VÝŠKA BATÉRIE
mm mm
PRÍVOD VODY
ODPAD
NAPÚŠŤANIE
VEĽKOSŤ
TECHNOLÓGIE
Filter
Villeroy & Boch 5614A1T2 - 1Villeroy & Boch 5614A1T2 - 1 2
  2 - 4 dni
  Villeroy & Boch 5614R2R1 - 1Villeroy & Boch 5614R2R1 - 1 2
   2 - 4 dni
   WC misy závesné

   VILLEROY & BOCH Subway 2.0 Combi-Pack, závesné WC s DirectFlush + WC sedátko s poklopom...

   WC MISA + WC SEDÁTKO
   BEZ SPLACHOVACIEHO OKRAJA
   420,20 €
   1 243,20 €

   Ušetríte: 823,00 € (66 %)

   Villeroy & Boch 5614R201 - 1Villeroy & Boch 5614R201 - 1 2
    2 - 4 dni
    WC misy závesné

    VILLEROY & BOCH Subway 2.0 Combi-Pack, závesné WC s DirectFlush + WC sedátko s poklopom...

    WC MISA + WC SEDÁTKO
    BEZ SPLACHOVACIEHO OKRAJA
    376,37 €
    1 116,00 €

    Ušetríte: 739,63 € (66 %)

    Villeroy & Boch 5614R001 - 1Villeroy & Boch 5614R001 - 1 2
     2 - 4 dni
     WC misy závesné

     VILLEROY & BOCH Subway 2.0 závesné WC s hlbokým splachovaním bez vnútorného okraja, 370...

     BEZ SPLACHOVACIEHO OKRAJA
     306,28 €
     754,80 €

     Ušetríte: 448,52 € (59 %)

     Zobrazuje sa 1-15 z 9659 položiek
     Produkt bol pridaný do zoznamu želaní