Zoznam produktov značky I-Drain

O značke I-Drain

Značka I-DRAIN je súčasťou belgickej skupiny GROUP Nivelles, ktorá si sídli v meste Gingelom. Sústredí sa najmä na výrobu a vývoj odtokových súprav, ktoré sprostredkujú nielen bezpečný odtok vody z priestoru sprchového kúta, ale tiež výrazne podporia vizuálny náboj miestnosti. Za značkou I-DRAIN stoja viac ako dvadsaťročné skúsenosti, množstvo patentov, školení zamestnanci a kontrolovaná holandská výroba.
Spoločnosť svojim výrobkom verí natoľko, že poskytuje 10-ročnú záruku, v prípade patentovaného Waterproof systému dokonca 25-ročnú.
Vychutnať si svoje chvíle v sprche nikdy nebolo jednoduchšie. Perfektný výkon sprchových systémov pomôžu designovo aj funkčne podporiť práve odtokové sprchové kanáliky spoločnosti I-DRAIN. Žiadna bariéra v podobe sprchovej vaničky, len funkčné, vizuálne čisté inovatívne riešenie.
i-drain.com

Sprchové žľaby, ktoré zaujmú

O tom, že sprchový žľab nemusí byť nutne len praktickou záležitosťou, ktorú si najčastejšie spájame s verejnými sprchami na plavárňach či vo fitcentrách, vás presvedčia práve produkty I-DRAIN. Uchvátia svojím precíznym spracovaním, nadčasovým designom a najmä originalitou vyhotovenia.
I-DRAIN sa nebojí experimentovať, preto svoje sily spojila napríklad s firmou Swarovski, ktorá je známa svojou precíznou prácou s brúseným krištáľovým sklom. Pre značku I-DRAIN navrhla špeciálnu sériu roštov z nehrdzavejúcej ocele - Swarovski. Tieto rošty sú kompatibilné so všetkými sprchovými žľabmi.

Originálna kúpeľňa

Popri sprchových žľaboch nájdete v ponuke spoločnosti I-DRAIN širokú škálu farebných i rozmerových variantov sprchových roštov. Siahnuť môžete po klasickej nehrdzavejúcej oceli, ale nádherný interiér vytvoríte aj s povrchovou úpravou PVD, s designom grafitu, čiernej, zlatej či medenej farby. Zaujmú tiež menej typické varianty ako svetlozlatá alebo čokoládová. Práve tieto detaily vám pomôžu z kúpeľne vytvoriť unikátny estetický skvost. Súčasťou ponuky je samozrejme všetko príslušenstvo, ktoré je potrebné na spoľahlivú a bezproblémovú funkčnosť.

Garantovaný systém Waterproof

Výrobky I-DRAIN pracujú s unikátnym adhéznym systémom, ktorý zamedzuje akémukoľvek preniknutiu vody mimo priestor žľabu. Špeciálna 100% nepriepustná membrána je na sprchový žľab aplikovaná už počas výroby, a to prostredníctvom patentovaného adhézneho systému. Tento systém utesnenia prechádza pravidelným testovacím procesom a spĺňa tie najvyššie štandardy, ktoré potvrdzuje aj certifikát EN1253-ISO 9001.

Skúsenosti prenesené do praxe

Odtokové systémy I-DRAIN okrem svojej originality a precízneho spracovania zaujmú aj svojimi nespornými výhodami, spomeňme napríklad:

  • vysoká kvalita a trvanlivosť používaných materiálov
  • nájdete tu produkty s najnižšou inštalačnou výškou na trhu - 54 mm
  • jednoduchá inštalácia, veľká flexibilita na vyladenie
  • vzájomná kompatibilita
  • s niektorými sériami je možné pracovať s uhlami 90°
  • nastaviteľná inštalačná výška (obvykle na výšku dlaždice od 8 do 30 mm), a to aj v prípade, keď už je podlaha položená
  • možnosť kompatibilného príslušenstva, ktoré zabezpečí perfektný výkon

Filtrovať podľa

KATEGÓRIA
SÉRIA
CENA
VÝROBOK
VÝBAVA
MONTÁŽ
FARBA
DĹŽKA
mm mm
ŠÍRKA
mm mm
STAVEBNÁ VÝŠKA ŽLABU
mm mm
MAXIMÁLNY PRIETOK
l/min l/min
ZÁRUKA
Filter
Zobrazuje sa 1-15 z 224 položiek
Produkt bol pridaný do zoznamu želaní