Zoznam produktov značky Hansa

HANSA - úspech s tradíciou

HANSA pôsobí na trhu už viac ako 100 rokov a radí sa k vedúcim firmám v odvetví. Dosahovanie úspechu počas takého dlhého obdobia nie je výsledkom náhody, ale angažovania sa, skúseností a dôsledne udržateľného rozvoja firmy. Pretože šťastie by malo byť trvalé. Všetky výrobky sú nadčasové s ohľadom na formu a funkciu a navrhnuté z kvalitných materiálov, ktoré vydržia celý život. To všetko na zaistenie toho, že vaša dokonalá vodovodná batéria zostane vašou dokonalou vodovodnou batériou. Kúpeľňové batérie používame veľakrát za deň, preto sú pri výbere správnej vodovodnej batérie alebo sprchy pre naše individuálne potreby vysoká kvalita a odolnosť mimoriadne dôležité. Výrobky HANSA, udržateľné, bezpečné a štýlové, umožňujú lepší život bez kompromisov v oblasti výkonu alebo dizajnu. Vodovodné batérie a sprchy HANSA vyrobené z najodolnejších materiálov odolajú 2500 každoročným použitiam našich kúpeľní.
hansa.com/sk/

Viac než len pekná armatúra

V spoločnosti Hansa si predsavzali vytvárať tie najinteligentnejšie zážitky z vody pre všetkých. S produktmi, ktoré nielenže pekne vyzerajú, ale sú bezpečnejšie pre vás, vašich blízkych a životné prostredie. So smart technológiou a inteligentným produktovým dizajnom.

Inteligentná technika

Vylepšite hygienu a bezpečnosť preorientovaním sa pri sprchách a batériách na Hansa oblasť SMART - a šetrite pri tom vodou a energiou. Vďaka technológii Bluetooth® ponúkajú mnohé produkty Hansa najnovšiu technológiu spojenia, vďaka čomu môžete monitorovať a riadiť hodnoty svojej spotreby.

Udržateľné riešenia

So svojím elegentným dizajnom a svojimi vlastnosťami v oblasti šetrenia vodou výrobky Hansa dokonale spájajú inteligenciu a štýl. A to nie je všetko, všetky výrobky sa vyrábajú z najkvalitnejších materiálov a navyše majú neuveriteľne dlhú životnosť. Takto počas celého, dlhého života armatúry môžete ušetriť tisícky litrov vody.

Zdravie a bezpečnosť

Bezdotykové vodovodné batérie Hansa minimalizujú šírenie vírusov a baktérií, zatiaľ čo zariadenia na ochranu pred obarením pomáhajú zabraňovať popáleninám. V Hanse navyše pracujú len s vysokokvalitnými materiálmi, ako je mosadz odolná voči odzinkovaniu a korózii alebo moderné kompozitné materiály. Pre neustále číru a čistú vodu.

Užitočný dizajn

Hansa armatúry sú koncipované pre jednoduchú inštaláciu, údržbu a každodenné používanie, nezávisle od fyzických požiadaviek svojich používateľov alebo príslušného prostredia nasadenia. Hansa vytvorila skupinu výrobkov, ktoré všetkým používateľom uľahčujú každodenný život - a pritom zároveň vždy podčiarkujú osobný štýl.

Míľniky histórie firmy HANSA

1911 / Karl Göhring zakladá podnik ako Preß- und Stanzwerke GmbH. Prvou lokalitou je Zuffenhausen pri Stuttgarte.
1913 / Podnik kupuje novú budovu závodu v stuttgartskej mestskej časti Möhringen: ako M.P.W. GmbH (Metall-, Preß-Werk GmbH). Areál je ešte aj dnes hlavným sídlom podniku, ktorý sa v roku 1921 premenoval na HANSA Metallwerke AG.
1950 / Udelenie prvého patentu pre našu ručnú sprchu s regulačným a zmiešavacím ventilom. Okrem toho vzniká predloha pre logo HANSA: rukoväť v tvare koruny našej dvojpákovej zmiešavacej batérie.
1962 / HANSA vyrába prvú pákovú zmiešavaciu batériu v Európe – a síce na základe kompletne vlastnej konštrukcie.
1971-73 / Zavedenie nového typu termostatu HANSAMAT. Okrem toho vyvoláva HANSA na trhu malú revolúciu, čo sa týka koncepcie obsluhy: tlačidlová armatúra HANSATASTAMAT. Ďalší míľnik: ako prvý výrobca armatúr zavádza HANSA kompletný program armatúr v triede hlučnosti 1/DIN 4109.
1976 / Štart výroby a predaja armatúr ovládaných bezdotykovo prostredníctvom IČ lúča pre umývadlo, sprchu a pisoár.
1979 / Je vyrobená prvá jednopáková zmiešavacia batéria HANSAMIX a zavádza sa kompletný sortiment.
1984 / Väčšinový podiel v renomovanom švajčiarskom výrobcovi armatúr Karrer, Weber & Cie., KWC Unterkulm, Švajčiarsko.
2003 / HANSAMURANO prichádza s prevratnými zmenami na trhu s armatúrami a píše prvý výkričník z hľadiska dizajnu: ako páková zmiešavacia batéria s otvoreným vedením vody, ktorá inovatívnym a elegantným spôsobom spája chróm a sklo.
2007 / Pákové ovládanie armatúry HANSASTELA sa stará nielen o nový, kontrastný jazyk tvarov, ale v celom odvetví tiež ukazuje cestu do budúcnosti.
2010 / HANSA Aquapunkt otvára svoje brány v hlavnom sídle spoločnosti a umožňuje návštevníkom spoznať svet značky a históriu podniku a siahnuť si na jednotlivé produktové rady a zažiť ich.
2011 / Nový, modulárny podomietkový systém HANSAMATRIX vytvára priestor pre takmer bezhraničné možnosti stvárnenia a kreatívne riešenia na ceste k vysnívanej kúpeľni.
2013 / Tradičná fínska skupina Oras Group preberá HANSA: obidve značky odvtedy tvoria silný, celosvetovo aktívny záprah.
2016 / Podomietkový systém HANSABLUEBOX prichádza na trh a so svojimi funkciami sa stará o nevídané výhody v kvalite a rýchlosti inštalácie, z čoho profitujú nielen inštalatéri, ale aj koncoví zákazníci.
2018 / So sprchovým systémom HANSAEMOTION prezentuje spoločnosť HANSA skutočnú svetovú novinku, ktorá pomocou trojice blahodarných regeneračných funkcií na gombík dostane do formy telo a dušu – úplne jednoducho pri sprchovaní.
2021 / Zavedenie digitálnej ručnej sprchy nasledujúcej generácie. Vyvinutá na účely pomoci spotrebiteľovi pri úspore vody a energie prostredníctvom spätnej väzby v reálnom čase.

Filtrovať podľa
KATEGÓRIA
SÉRIA
zobraziť viac... menej
CENA
VÝROBOK
zobraziť viac... menej
VÝBAVA
zobraziť viac... menej
TVAR SPRCHY
POČET PRÚDOV
TVAR RUČNEJ SPRCHY
POČET PRÚDOV RUČNEJ SPRCHY
MATERIÁL RUČNEJ SPRCHY
ŠÍRKA RUČNEJ SPRCHY
mm mm
DĹŽKA RUČNEJ SPRCHY
mm mm
PRIEMER RUČNEJ SPRCHY
mm mm
TVAR HORNEJ SPRCHY
POČET PRÚDOV HORNEJ SPRCHY
MATERIÁL HORNEJ SPRCHY
ŠÍRKA HORNEJ SPRCHY
mm mm
DĹŽKA HORNEJ SPRCHY
mm mm
PRIEMER HORNEJ SPRCHY
mm mm
ÚSPORA VODY
TVAR RAMENA
MONTÁŽ
POUŽITIE
FARBA
PRIEMER
mm mm
MATERIÁL
ZÁRUKA
VÝTOK
OVLÁDANIE
ODTOKOVÁ SÚPRAVA
NASTAVENIE TEPLOTY
POČET SPOTREBIČOV
VYLOŽENIE VÝTOKU
mm mm
VÝŠKA VÝTOKU
mm mm
VÝŠKA BATÉRIE
mm mm
ROZTEČ
NAPÁJANIE
DĹŽKA SPRCHOVEJ HADICE
mm mm
DĹŽKA SPRCHOVEJ TYČE
mm mm
DĹŽKA SPRCHOVÉHO RAMENA
mm mm
TECHNOLÓGIE
Filter
Zobrazuje sa 1-15 z 757 položiek
Produkt bol pridaný do zoznamu želaní