Zoznam produktov značky Steinberg

O značke Steinberg

Kvalita ako opak náhody. Už od roku 2002 nemecký výrobca Steinberg so sídlom Düsseldorfe vyrába nádherne tvarované batérie, vysoko kvalitné horné sprchy a štýlové kúpeľňové doplnky. Masívna mosadz, vysoko kvalitné technické funkcie a prevedenie, ktoré neustále držia krok s meniacimi sa trendami, je základným cieľom výrobcu. Zákazníkov presviedčajú o tom funkčnosťou, jemným vzhľadom a rozpoznateľným dizajnom. Každá batéria vyvinutá a vyrobená spoločnosťou Steinberg je premyslená a otestovaná do posledného detailu.
Pre svoje vlastné výrobky majú veľmi vysoké požiadavky na ergonómiu, funkčnosť a kvalitu použitých materiálov. Nie je to založené iba na interných dizajnéroch. Tiež spolupráca s medzinárodnými dizajnérmi formuje vzhľad kolekcií Steinberg. Vďaka tomu boli ich batérie ocenené renomovanými cenami za dizajn. V spoločnosti majú na pamäti jasný cieľ. Zákazník by mal z produktov Steinberg dostať nielen čo najviac týkajúc sa použiteľnosti, ale potešenie by malo trvať aj dlho. Preto sa kladie veľký dôraz na estetiku a spoľahlivosť výrobkov. Avantgardné, kubistické, futuristické: dizajn batérií Steinberg púta pozornosť.
V dnešnej dobe sa armatúra stala najdôležitejším štýlovým prvkom v kúpeľni i v sprche. Batérie v charakteristickom štýle Steinberg sú vnímané ako jedinečné, hlavne vďaka minimalistickým formám moderných kúpeľní a umývadiel. Každá batéria Steinberg dodá kúpeľni nádheru a ukáže Váš dobrý vkus - svedčí o Vašom životnom štýle a osobnosti.
steinberg-armaturen.de

Značka Steinberg - pocta Vášmu životnému štýlu

Výrobky Steinberg Vás majú inšpirovať k tomu, aby ste vyjadrili svoju osobnosť aj v kúpeľni, a tým ju oslobodiť od toho, aby bola iba úžitkovým zariadením. Dizajny, so všetkou svojou individualitou, sú vyrobené tak, aby obsahovali nadčasové kontúry a v návrhoch boli zohľadnené aj tradičné prvky. To je to, čo udržuje výrobky Steinberg dlho aktuálne.
Každý produkt bol navrhnutý a vyvinutý pre bezchybnú funkčnosť počas jeho celej životnosti vďaka kvalitným technickým komponentom a pre pohodlné používanie. Vďaka prvotriednym materiálom ako je masívna mosadz a tvrdené sklo sú všetky výrobky dokonalé na dotyk.

Prečo Steinberg?

V spolupráci s poprednými designérmi spoločnosť Bette neustále posúva limity pre originálnu tvorbu na poli kúpeľňovej sanity a spracovania titánovej ocele. Mnoho vytvorených produktov sprostredkováva slobodu pri tvorbe individuálnych návrhov, ktoré sú esteticky uchopené novo a zároveň si uchovávajú všetky praktické a funkčné vlastnosti. O tom, že cesta spoločnosti Bette vedie správnym smerom, svedčí aj množstvo prestížnych ocenení. Medzi hlavné patrí: Red dot design award, German Design Award, Interior Innovation Award či Design Plus Award a ďalšie.

Made in Germany - už viac ako 18 rokov

Spoločnosť STEINBERG bola založená v roku 2002 a už viac ako 18 rokov vyrába batérie, horné sprchy a kúpeľňové doplnky. Domáci aj medzinárodný predaj sa realizuje prostredníctvom trojstupňových distribučných kanálov. Batérie Steinberg už získali množstvo ocenení za dizajn. Okrem svojich vlastných návrhov Steinberg opakovane využíva pri vývoji nových dizajnových sérií aj renomovaných produktových dizajnérov, ako sú Jochen Schmiddem a Michael Schneider.
V roku 2016 spoločnosť Steinberg otvorila svoju manufaktúru na produkciu batérií najvyššej kvality. Portfólio obsahuje 13 sérií batérií vyrábaných v Düselldorfe, jednu jedinečnú z radu Crystal, 4 série príslušenstva a horných spŕch.
Steinberg ponúka predovšetkým pre inštalatérov podomietkové riešenia s inovatívnou technológiou.

Zodpovednosť

Udržateľnosť má mnoho aspektov a pre Steinberg to nie je len prázdne slovo: od samého začiatku podnikania sa systematicky zameriavajú na udržateľné a ohľaduplné zaobchádzanie so zdrojmi.
To všetko sa začína už vývojom tých najkvalitnejších nadčasových výrobkov a končí sa výberom obalov šetrných k životnému prostrediu. Kvalitné materiály sú kľúčom k životnosti produktov Steinberg. Preto sa zameriavajú na mosadz - dokonale vyhovuje pitnej vode, je šetrná k životnému prostrediu a je možné ju recyklovať.

Filtrovať podľa
KATEGÓRIA
SÉRIA
zobraziť viac... menej
CENA
VÝROBOK
zobraziť viac... menej
VÝBAVA
zobraziť viac... menej
TVAR
TVAR SPRCHY
TVAR RUČNEJ SPRCHY
POČET PRÚDOV RUČNEJ SPRCHY
MATERIÁL RUČNEJ SPRCHY
ŠÍRKA RUČNEJ SPRCHY
mm mm
DĹŽKA RUČNEJ SPRCHY
mm mm
PRIEMER RUČNEJ SPRCHY
mm mm
TVAR HORNEJ SPRCHY
POČET PRÚDOV HORNEJ SPRCHY
MATERIÁL HORNEJ SPRCHY
ŠÍRKA HORNEJ SPRCHY
mm mm
DĹŽKA HORNEJ SPRCHY
mm mm
PRIEMER HORNEJ SPRCHY
mm mm
ÚSPORA VODY
TVAR RAMENA
MONTÁŽ
TYP MONTÁŽE
POUŽITIE
FARBA
OTVOR PRE BATÉRIU
PREPAD
DĹŽKA
mm mm
ŠÍRKA
mm mm
PRIEMER
mm mm
VÝŠKA
mm mm
HĹBKA
mm mm
MATERIÁL
ZÁRUKA
VÝTOK
OVLÁDANIE
ODTOKOVÁ SÚPRAVA
NASTAVENIE TEPLOTY
POČET SPOTREBIČOV
VYLOŽENIE VÝTOKU
mm mm
VÝŠKA VÝTOKU
mm mm
VÝŠKA BATÉRIE
mm mm
ROZTEČ
NAPÁJANIE
DĹŽKA SPRCHOVEJ HADICE
mm mm
DĹŽKA SPRCHOVEJ TYČE
mm mm
DĹŽKA SPRCHOVÉHO RAMENA
mm mm
Filter
Zobrazuje sa 1-15 z 604 položiek
Produkt bol pridaný do zoznamu želaní