Zoznam produktov značky Laufen

O značke Laufen

Dňa 4. júla 1892 sa začal úspešný príbeh spoločnosti „Tonwarenfabrik LAUFEN“ výrobou tehál a tvárnic. Spoločnosť bola založená tromi mužmi: Albert Borer, Johann Spillmann & Joseph Gerster-Roth. V tejto dobe siahali hygienické podmienky hlboko pod dnešné štandardy a zároveň naše pohodlie. Spoločnosť Laufen bola v tej dobe bola v tej dobe jedna z mála výrobcov vyrábajúca sanitárny porcelán výhradne v Európe. Spoločnosť prispela k zavedeniu súčasných noriem.
Základný kameň a vedomosť spoločnosti spočíva v sanitárnej keramike. Spoločnosť Laufen využía jeden z najstarších prírodných materiálov a vytvára dizajnové inovatívne produkty s legendárnou švajčiarskou presnosťou. Svoje vedomosti posúvame do kompletného konceptu ucelenej kúpeľne. Čo vytvára produkty Laufen takými výnimočnými je jedinečné prepojenie emocioálneho talianskeho dizajnu a severskej tradície presného a funkčného dizajnu.
Pre Laufen má kvalita dva aspekty: pracovné zručnosti a praktické využitie a funkčnosť pre zákazníka. Tieto veci nie su vždy viditeľné na prvý pohľad. Laufen je švajčiarska spoločnosť vytvárajúca produkty, ktoré z vody robia nie len úžitkový zdroj ale demoštrujú jej krásu.
Osobitnosť tradičnej švajčiarskej značky sa odráža hlavne v symbióze dizajnu, kvality a funkčnosti. Laufen, prémiová značka v portfólia Roca je jedným z predných svetových výrobcov s globálnou distribučnou sieťou.
laufen.sk

Laufen, symbol remeselnej zručnosti

Vizionárska práca s keramikou vyžaduje znalosť látky, experimentálny prístup a schopnosť previesť myšlienky do priemyselných procesov. Laufen pracuje s týmto jemným materiálom s najväčšou pozornosťou a zanietením. Zároveň venuje veľú pozornosť detailu a dosahuje tak najvyššiu švajčiarsku kvalitu.
Inteligentnejší, väčší, účinnejší, vždy berúci ohľad na budúcnosť - Laufen vždy miery vyššie. Príkladom toho sú prírodné zdroje šetriace výrobné procesy alebo inteligentná recyklácia aj počas výrobného procesu. Okrem toho aj produkty, ktoré znižujú množstvo vody použitej pre splachovanie.
Každá toaleta, bidet je vákuovo testovaný a preverený na tesnosť vody. Dôkladná vizuálna kontrola v každej fáze výroby zaručuje, že iba perfektné produkty sú následne ďalej spracované vo výrobnom procese. Zamestnanci potvrdzujú perfektný stav produktu v každom výrobnom kroku svojou osobnou pečiatkou.
Výsledná výrobná kontrola v Laufene zaručuje to, na čo je spoločnosť zameraná: spoľahlivosť, presnosť a funkcionalita vo všetkých možných odtiaňoch a tvaroch.

Udržateľnosť vďaka inováciam a dizajnu

Laufen chápe, že najväčší dopad na životné prostrednie je spôsobený nadužívaním alebo nesprávnym využití materiálov a fosílnych zdrojov energie. Z tohto dôvodu sa stratégia udržateľnosti zameriava na tri body:
1. Zero Waste (bezodpadová) stratégia vo všetkých výrobných smeroch. Záväzok na neustále vylepšovanie výrobného procesu s prihliadnutim na otimalizáciu využívaia základných surovín a žnižovanie odpadov.
2. Zvýšenie efektívneho využívania energie: Záväzky na správne využitie zbytkového tepla z výroby a kroky zvyšujúce využiti čistej energie.
3. Inovácie v produktoch a materiáloch: ťah za inováciami a sofistikované pochopenie dizajnu. Okrem toho hlboko zakorenená kultúra spolupráce sú srdcom vytvárania nových produktov. Z týchto dôvodou je Laufen schopný ponúknuť kompletné vybavenie kúpeľne, ktoré splní parametre komfortu, dlhej životnosti, redukcie využitej vody a energie a jednoduchú údržbu.

Záväzok spoločnosti Laufen k udržateľnosti je zakotvený vo vízii najlepšej prémovej značky kúpeľní a udržateľného a zodpovedného rastu. Do budúcnosti sa Laufen zaväzuje prijať holistický prístup k životnému cyklu svojich produktov a navrhnúť stratégie pre zlepšenie vo všetkých fázach.

Designéri Laufen

Andreas Dimitriadis - Dať každému tvaru jasnú funkciu: to je pre Andreasa Dimitriadisa stredobodom záujmu pri vývoji každého dizajnu. Majiteľ stuttgartského dizajnérskeho štúdia platinumdesign a jeho desaťčlenný tím dizajnérov, CAD špecialistov a modelárov s týmto vedomím vytvára produkty, ktoré ponúkajú zákazníkovi pridanú hodnotu a majú silnú emocionálnu príťažlivosť. FLORAKIDS, PALACE

EOOS - EOOS pôsobí najmä v oblastiach prémiového nábytku. K dnešnému dňu má EOOS viac ako 15 technických patentov a získal viac ako 130 medzinárodných ocenení. save!

Stefano Giovannoni - Expresívne poňatie dizajnéra a architekta Stefana Giovannoniho sa virtuozitou pohrávajú so symbolmi a metaforami podvedomia a fascinujú svojimi naratívnymi kvalitami. S „ILBAGNOALESSI One“ umiestnil na trh jeden z najpozoruhodnejších kúpeľňových dizajnov posledných rokov. Skutočná kúpeľňová klasika, rozšírená o nové keramické vzory a kompletný nový rad nábytku. ILBAGNOALESSI ONE

Konstantin Grcic - dizajn Konstantina Grcica sa vyznačuje starostlivým výskumom a veľkou vášňou pre technológiu a materiály. Konstantin Grcic definuje funkciu ľudsky, spája formálnu prísnosť so značnou duševnou bystrosťou a humorom. Čo sa týka minimalistického dizajnu svojich produktov, sám Grcic radšej hovorí o jednoduchosti. VAL collection

Toan Nguyen - pre Toana Nguyena je dizajn disciplínou úzko spätou s objektom v tradičnom zmysle slova. Uprednostňujú sa fyzické vzťahy s užívateľmi – tí, ktorí sedia, umývajú sa, svietia atď. Prejavujúc bezprostredný zmysel pre zmysluplné využitie, prednosť majú zrozumiteľné formy a optimalizované výrobné procesy, avšak bez toho, aby sa zanedbávala zmyselnosť materiálov a emocionálny vplyv objektu. INO

Ludovica + Roberto Palomba - zlatý pár talianskeho dizajnu, už viac ako 25 rokov navrhuje produkty, ktoré unikajú trendom. V prvom rade majú filozofický prístup: hľadanie podstaty v každom projekte, bližšie ku konceptu rovnováhy orientálneho dedičstva než k severskému štýlu, cieľom ich práce je nielen estetický výsledok, ale aj pohoda. Palomba collection, Kartell

Phoenix Design - Tom Schönherr a Andreas Haug definujú svoju filozofiu dizajnu ako postoj. Ich základnými hodnotami sú etika a estetika, hospodárnosť a ekológia, presnosť a ergonómia plus záujmy výrobcov a používateľov. Produkty vytvorené Phoenix design nie sú sólo hviezdy. Nenesú žiadny identifikovateľný dizajnérsky podpis, ale skôr získavajú svoju jedinečnú podobu prostredníctvom zručnosti a vízie remeselníka, ovplyvneného ľuďmi, prostredím a trhmi. LIVING

Patricia Urquiola - jej rukopis, plný túhy po experimentovaní, je nezameniteľný. Kombinuje štýly, vzory i materiály. Jej milánske štúdio je zariadené v modernom štýle, s akcentami plnými ženskosti a prekvapivými prvkami. SONAR

Marcel Wanders Studio - štúdio, ktoré mnohí považujú za anomáliu vo svete dizajnu, si stanovilo za cieľ "vytvoriť prostredie lásky, žiť s vášňou a splniť si naše najvzrušujúcejšie sny". Práca štúdia polarizuje, no nikdy neprekvapí svojou vynaliezavosťou, odvážnou a jedinečnou snahou pozdvihnúť ľudského ducha a pobaviť. Hlavným záujmom štúdia je priviesť ľudský dotyk späť do dizajnu, čo ohlasuje "nový vek dizajnu", v ktorom sa dizajnér, remeselník a používateľ opäť stretávajú. The New Classic

Peter Wirz / Vetica - dizajn ľudského dotyku: toto je krédo Vetica, dizajnérskej agentúry so sídlom v Lucerne, Taipei, Hamburgu a Hong Kongu. Členovia tohto interdisciplinárneho medzinárodného tímu okolo švajčiarskeho dizajnéra Petra Wirza spoluvytvárajú procesy značiek a priemyselných produktov v ich forme a funkcii a považujú sa za tvorcov nápadov – nielen v oblasti dizajnu, ktorý je vnímaný ako interdisciplinárny a holistický proces v oveľa širšom kontexte. PRO, Cleanet Riva, Cleanet Navia

Filtrovať podľa
KATEGÓRIA
SÉRIA
zobraziť viac... menej
CENA
VÝROBOK
zobraziť viac... menej
VÝBAVA
TYP SEDÁTKA
TVAR
TVAR RUČNEJ SPRCHY
POČET PRÚDOV RUČNEJ SPRCHY
MATERIÁL RUČNEJ SPRCHY
ŠÍRKA RUČNEJ SPRCHY
mm mm
DĹŽKA RUČNEJ SPRCHY
mm mm
PRIEMER RUČNEJ SPRCHY
mm mm
ÚSPORA VODY
MONTÁŽ
TYP MONTÁŽE
POUŽITIE
SPLACHOVANIE
MATERIÁL TLAČIDLA
FARBA
zobraziť viac... menej
POVRCHOVÁ ÚPRAVA
OTVOR PRE BATÉRIU
TECHNOLÓGIA SPLACHOVANIA
PREPAD
ŠÍRKA
mm mm
PRIEMER
mm mm
VÝŠKA
mm mm
KRATŠIA STRANA
mm mm
DLHŠIA STRANA
mm mm
HĹBKA
mm mm
MATERIÁL
ZABUDOVANIE
STAVEBNÁ VÝŠKA
mm mm
ZÁRUKA
VÝTOK
OVLÁDANIE
ODTOKOVÁ SÚPRAVA
NASTAVENIE TEPLOTY
POČET SPOTREBIČOV
VYLOŽENIE VÝTOKU
mm mm
VÝŠKA VÝTOKU
mm mm
VÝŠKA BATÉRIE
mm mm
ROZTEČ
PRÍVOD VODY
ODPAD
VEĽKOSŤ
DĹŽKA SPRCHOVEJ HADICE
mm mm
Filter
Laufen H8209664000001 - 1Laufen H8209664000001 - 1 2
  2 - 4 dni
  WC misy závesné

  LAUFEN Pro závesné WC Rimless s hlbokým splachovaním, 360 x 530 mm, biela, s povrchom...

  BEZ SPLACHOVACIEHO OKRAJA
  272,05 €
  551,76 €

  Ušetríte: 279,71 € (51 %)

  Laufen H8669570000001 - 1Laufen H8669570000001 - 1 2
   2 - 4 dni
   WC misy závesné

   LAUFEN Pro Rimless Pack závesné WC s hlbokým splachovaním, 360 x 530 mm, biela + WC...

   WC MISA + WC SEDÁTKO
   BEZ SPLACHOVACIEHO OKRAJA
   314,72 €
   518,77 €

   Ušetríte: 204,05 € (39 %)

   Laufen H8209660000001 - 1Laufen H8209660000001 - 1 2
    2 - 4 dni
    WC misy závesné

    LAUFEN Pro závesné WC Rimless s hlbokým splachovaním, 360 x 530 mm, biela, H8209660000001

    BEZ SPLACHOVACIEHO OKRAJA
    262,00 €
    422,58 €

    Ušetríte: 160,58 € (38 %)

    Laufen H8669510000001 - 1Laufen H8669510000001 - 1 2
     2 - 4 dni
     WC misy závesné

     LAUFEN Pro Rimless Pack závesné WC s hlbokým splachovaním, 360 x 530 mm, biela + WC...

     WC MISA + WC SEDÁTKO
     BEZ SPLACHOVACIEHO OKRAJA
     243,01 €
     391,96 €

     Ušetríte: 148,95 € (38 %)

     Zobrazuje sa 1-15 z 974 položiek
     Produkt bol pridaný do zoznamu želaní