Zoznam produktov značky Keuco

O značke Keuco

V roku 1953 založili Paul Keune, Hermann Bönner, Josef Himrich a Eduard Baron de Becker Remy spoločnosť "Paul Keune & Co. KG". V roku 1984 vznikol z firemného mena Paul Keune & Co. KG dnešný názov KEUCO. Podnik je dodnes vo vlastníctve rodín de Becker Remy, Himrich a König. Hlavnými spoločníkmi sú všetci rodinní príslušníci tehdajších zakladateľov podniku. KEUCO dnes riadi Engelbert Himrich, spoločník a konateľ, a Hartmut Dalheimer, konateľ.
Od založenia v roku 1953 spoločnosť, ktorá je dodnes v rukách rodiny, kontinuálne rozvíja svoju produktovú paletu. Od pôvodného špecialistu a lídra na trhu s luxusným kúpeľňovým príslušenstvom sa dnes KEUCO predstavuje ako poskytovateľ kompletného vybavenia kúpeľní so závodmi v mestách Hemer, Gütersloh a Bünde v Nemecku. Sortiment zahrňuje celkom viac než 6000 rôznych produktov z oblasti armatúr, príslušenstva, osvetlenia a zrkadiel, zrkadlových skriniek, umývadiel a kúpeľňového nábytku. Všetky produkty KEUCO sú vyvíjané, navrhované, plánované a konštruované v Nemecku a z hlavného sídla v Hemere sú expedované do celého sveta.
Prvotriedny design, dôsledná koncepcia, najstarostlivejšie spracovanie, perfektná funkčnosť a maximálna životnosť, to sú znaky produktov KEUCO.
keuco.com

Inovácie

Produkty KEUCO sa vyznačujú vynikajúcim designom, pohodlným ovládaním a technickou rafinovanosťou. Požiadaviek na neustále zlepšovanie je krédom všetkých novo vyvinutých produktov tohto poskytovateľa kompletného luxusného vybavenia kúpeľní. Funkčné zvláštnosti, ktoré sa osvedčia vo všednej prevádzke, ako napríklad držiak na toaletný papier zaistený proti krádeži, obzvlášť trvanlivé LED svetelné zdroje alebo armatúry IXMO, ktoré spájajú viac funkcii na najmenšom priestoru, charakterizujú produkty vyvinuté spoločnosťou KEUCO.

Design

Design a funkcie hrajú v spoločnosti KEUCO už od jej založenia v roku 1953 rozhodujúcu úlohu. Produkty musia spájať estetické tvary so zmysluplnými funkciami. To je nárok, ktorý sa dôsledne zohľadňuje od východzieho nápadu až po jeho realizáciu. Spolupráca s dizajnérmi má v spoločnosti KEUCO dlhodobú tradíciu. Už v 70. rokoch KEUCO spolupracovala s Luigim Colanim a vyrábala príslušenstvo, svetlá a zrkadlá do známej "kúpeľne Colani", čo bola prvá kompletne zariadená kúpeľňa vyvinutá v spolupráci s Villeroy & Boch a Grohe. Nasledovali ďalší známi dizajnéri ako Matteo Thun, Christoph Ingenhoven, Reiner Moll a Dominik Tesseraux.
Vďaka súhre inovácií, vášnivej spolupráce, výrobe "made in Germany" a známym dizajnérom ponúka dnes KEUCO kompletné zariadenie kúpeľní v extratriede.
V spolupráci s Dominikem Tesserauxem vzniklo už niekoľko edícií kompletného vybavenia kúpeľní, ktoré spája všetky skupiny produktov v rovnakom designe: armatúry a príslušenstvo, svetlo a zrkadlá, zrkadlové skrinky, nábytok do kúpeľne a umývadlá. Toto celostné uvažovanie, vzájomne sa doplňujúcich, tvarovo krásnych riešení pre všetko súvisiacich s umývadlom sa odráža v KEUCO EDITION.
Mnoho inovatívnych konceptov zariadenia kúpeľní a produktov KEUCO bolo vyznamenaných významnými oceneniami za design, napríklad Red Dot Award, Design Plus Award, German Design Award, IF Design Award a Iconic Award.

Made in Germany

Viac než 93 % všetkých produktov KEUCO sa vyrába v Nemecku. Know-how tuzemských tovární s vysoko kvalifikovanými pracovníkmi je základom kontinuálnej výroby zameranej na kvalitu. Cca 5 % produktov sa vyrába v EU a asi 2 % produktov sa vyrába v krajinách mimo EU. Aby boli výrobky KEUCO dlhodobo konkurencieschopné, podliehajú všetky produkty KEUCO rovnakým vysokým štandardom kvality a vyrábajú pri dodržiavaní  najprísnejších opatrení pre zaistenie kvality a kontroly.
Vďaka výrobe je KEUCO schopné vyrábať povedľa úspešných sériových produktov aj špeciálne riešenia pre väčšie projekty/objekty.

Nekompromisná kvalita nikdy z módy nevyjde

Dôležité konštanty úspechu spoločnosti KEUCO sú súčasné, technicky inovatívne produkty, najvyššia úroveň kvality, vyhranená orientácia na design a výrobné zariadenia odpovedajúce najnovšiemu stavu techniky.
Produkty značky KEUCO sú výsledkom intenzívnej vývojárskej práce, použitím najlepších materiálov a najprecíznejšieho spracovania. Pre optimálne výsledky KEUCO vsádza na mix high-tech výroby a náročnej ručnej práce. Pre niektoré tvary je ručná práce nevyhnutná. K tomu patrí hlavne brúsenie niektorých geometrií. Produkty KEUCO presvedčia dokonalými povrchmi, maximálnou životnosťou a bezchybnou funkčnosťou. Každý výrobok je pred expedíciou jednotlivo kontrolovaný.
Produkty KEUCO sa dnes vyrábajú v Nemecku a predávajú sa po celom svete. V Hemere sa spracováva mosadz a liaty zinok. Vďaka modernej galvanickej technike vznikajú dokonalé chrómované povrchy armatúr a príslušenstva.
V Gütersloh sa z hliníku a zrkadiel vyrábajú luxusné zrkadlové skrinky a v Bünde má KEUCO výrobu nábytku do kúpeľní.
"Najdôležitejším predpokladom kvality, o ktorú sa snažíme každý deň, sú naši zamestnanci. To platí hlavne s ohľadom na mnoho rôznych materiálov, ktoré spracovávame – od dreva cez hliník, liaty zinok, mosadz až po ABS a sklo. Know-how zamestnancov v práci s rôznymi materiálmi spolu s ich ochotou urobiť vždy ďalší krok dopredu a vyskúšať nové technológie nám dáva priestor pre vytváranie designu a umožňuje vytvárať produkty, ktoré sú úplne jedinečné." Dirk Hagedorn, vedúci marketingu a vývoja produktov v spoločnosti KEUCO.

Filtrovať podľa
KATEGÓRIA
SÉRIA
zobraziť viac... menej
CENA
VÝROBOK
zobraziť viac... menej
VÝBAVA
zobraziť viac... menej
TVAR
TVAR RUČNEJ SPRCHY
POČET PRÚDOV RUČNEJ SPRCHY
MATERIÁL RUČNEJ SPRCHY
DĹŽKA RUČNEJ SPRCHY
mm mm
PRIEMER RUČNEJ SPRCHY
mm mm
TVAR HORNEJ SPRCHY
POČET PRÚDOV HORNEJ SPRCHY
MATERIÁL HORNEJ SPRCHY
ŠÍRKA HORNEJ SPRCHY
mm mm
DĹŽKA HORNEJ SPRCHY
mm mm
PRIEMER HORNEJ SPRCHY
mm mm
ÚSPORA VODY
TVAR RAMENA
MONTÁŽ
TYP MONTÁŽE
POUŽITIE
FARBA
zobraziť viac... menej
POVRCHOVÁ ÚPRAVA
OTVOR PRE BATÉRIU
PREPAD
ŠÍRKA
mm mm
PRIEMER
mm mm
VÝŠKA
mm mm
HĹBKA
mm mm
MATERIÁL
ZÁRUKA
VÝTOK
OVLÁDANIE
ODTOKOVÁ SÚPRAVA
NASTAVENIE TEPLOTY
POČET SPOTREBIČOV
VYLOŽENIE VÝTOKU
mm mm
VÝŠKA VÝTOKU
mm mm
VÝŠKA BATÉRIE
mm mm
ROZTEČ
NAPÁJANIE
DĹŽKA SPRCHOVEJ HADICE
mm mm
DĹŽKA SPRCHOVEJ TYČE
mm mm
DĹŽKA SPRCHOVÉHO RAMENA
mm mm
Filter
Zobrazuje sa 1-15 z 2401 položiek
Produkt bol pridaný do zoznamu želaní