Ikonický dizajn – maximálny komfort

Dizajn nového elektronického bidetu SensoWash® Starck f je inšpirovaný čistou estetikou a nadčasovou modernosťou. V dôsledku toho sa hodí ku všetkým sériam Duravit. Technické vylepšenie, počnúc snímačom priblíženia pre automatické otváranie veka, cez rozpoznanie užívateľa v sedátku až po rôzne možnosti nastavenia vyhrievania sedátka, teploty vody a dosúšania pomocou teplého vzduchu, zaručujú pohodlie.

Puristické

Technológia v rámci všetkých komponentov prešla ďalším vývojom a bola reorganizovaná tak, aby mohla byť skrytá v keramike. Ploché sedátko s výškou len 40 mm a bielym krytom umiestneným za ním, tvoria zapustenú jednotku.

Po novom aj s aplikáciou

SensoWash®Starck f môže byť individuálne nastavený a ovládaný pomocou SensoWash® app.

Ploché a elegantné

Inovatívne diaľkové ovládanie pre SensoWash® Starck f Plus s plochým, elegantným dizajnom je príjemné v ruke a všetky funkcie sú ovládané intuitívne.

Zamerané na funčnosť

Kompaktnejšie a viac zamerané na funkčnosť, ale zároveň rovnako pohodlné je aj diaľkové ovládanie cenovo výhodnejšej verzie SensoWash® Starck Lite.

Hýžďová tryska

Príjemné a bezpečné čistenie. Teplota vody, intenzita prúdu vody a poloha trysky môžu byť individuálne nastavené a uložené. Tryska sa pohybuje dopredu a dozadu, pre komfortné umytie a extra dôkladnú očistu. Pred a po každom použití sa mycia tryska automaticky očistí.

Dámska tryska

Špeciálne vyvinutá pre ženy. Dámská tryska používa jemný vodný prúd pre jemné čistenie. Teplota vody, intenzita prúdu vody a poloha trysky môžu byť individuálne nastavené a uložené. Komfortné umytie ponúka jemné čistenie. Mycia tryska sa čistí automaticky pred a po každom použití.

Nočné svetlo

Presvietená vnútorná časť bidetu. Akonáhle sa zotmí, tak Vám pre bezpečnú orientáciu pomôže nočné osvetlenie.

Dosúšanie teplým vzduchom

Po použití rôznych sprchových funkcií nasleduje mierny prietok teplého, sušiaceho vzduchu. Teplotu vzduchu je možné upraviť pomocou aplikácie. S touto funkciou je tiež možné uložiť osobné nastavenie alebo ho znovu načítať.

Vyhrievanie sedátka a energeticky úsporný režim

Ergonomické, vyhrievané WC sedátko je príjemné a jeho teplota môže byť individuálne nastavená. V režimu úspory energie sa vyhrievanie sedátka aktivuje len predom špecifikovaných časoch a potom sa vypne. To znamená, že vyhrievanie môže byť vypnuté napríklad počas noci.

Odsávanie zápachu

Pohodlnú funkciu odsávania je možné aktivovať diaľkovým ovládaním alebo aplikáciou. Táto funkcia je k dispozícii len v kombinácii s inštalačným prvkom DuraSystem® a ovládacím tlačítkom A2.

Produkt bol pridaný do zoznamu želaní