Villeroy & Boch C60201VM - 1
  Villeroy & Boch C60201VM - 2
  Villeroy & Boch C60201VM - 3
  Villeroy & Boch C60201VM - 4
  Villeroy & Boch C60201VM - 5
  Villeroy & Boch C60201VM - 6
  Villeroy & Boch C60201VM - 7
  Villeroy & Boch C60201VM - 8
  Villeroy & Boch C60201VM - 1
  Villeroy & Boch C60201VM - 2
  Villeroy & Boch C60201VM - 3
  Villeroy & Boch C60201VM - 4
  Villeroy & Boch C60201VM - 5
  Villeroy & Boch C60201VM - 6
  Villeroy & Boch C60201VM - 7
  Villeroy & Boch C60201VM - 8

  VILLEROY & BOCH Subway 3.0 závesná skrinka pod umývadlo, 4 zásuvky, 1272 x 478 x 429 mm, Taupe, C60201VM

  Pre kombináciu s:
  Subway 3.0 4A70 D1/D2/D3/D5
  Zariadenie:
  4x výsuvný diel s protisklzovou podložkou, funkcia SoftClosing
  2x miska na drobnosti (malá)
  Súčasť dodávky:
  upevňovacia sada je súčasťou dodávky
  Poznámka:
  umývadlo na skrinku 4A70 D4 je možné použiť len v kombinácii s ventilom Push Open

  C60201VM
  4065467160816
  30 - 60 dní
  1 601,09 €
  S DPH
  Odporúčaná cena: 2 582,40 €

  Ušetríte: 981,31 € (38 %)


  História ceny     História ceny produktu

  Špeciálna zľava pre Vás!

  Tento produkt môžete nakúpiť so zľavou 5 %.
  Zadajte v košíku kód: LUXKUP5

  Opýtajte sa na produkt
  close

  Opýtajte sa na produkt

   
  Našli ste nižšiu cenu
  close

  Našli ste nižšiu cenu

   
  Preverenie doby dodania
  close

  Preverenie doby dodania

   
   

  Pre kombináciu s:
  Subway 3.0 4A70 D1/D2/D3/D5
  Zariadenie:
  4x výsuvný diel s protisklzovou podložkou, funkcia SoftClosing
  2x miska na drobnosti (malá)
  Súčasť dodávky:
  upevňovacia sada je súčasťou dodávky
  Poznámka:
  umývadlo na skrinku 4A70 D4 je možné použiť len v kombinácii s ventilom Push Open

  SÉRIA
  VILLEROY & BOCH SUBWAY 3.0
  VÝROBOK
  skrinka pod umývadlo
  FARBA
  taupe
  ŠÍRKA
  1272
  VÝŠKA
  429
  HĹBKA
  478
  TYP MONTÁŽE
  závesná
  ZÁRUKA
  2 roky

  O značke Villeroy & Boch

  Založená roku 1748 v srdci Európy, dnes značka svetového mena. VILLEROY & BOCH, firma s bohatou tradíciou, je od svojho počiatku spolutvorcom kultúry. Môže preto ponúknuť kvalitu a rozmanitosť, ktoré Vám budú potešením a inšpiráciou. Ich výrobky si vás získajú klasickou eleganciou, jedinečnosťou materiálov a tvarov inšpirovaných prírodou alebo mestskou uhladenosťou.
  Objavte mimoriadnu šírku kúpeľňových kolekcií a ich štyri svety v štýle Classic, Country, Metropolitan a Easy. A nech je Váš štýl akýkoľvek, s VILLEROY & BOCH sa ich kultúra stane každodennou súčasťou Vášho domova. Meno VILLEROY & BOCH predstavuje prísľub. Prísľub výrobkov, u ktorých na prvý pohľad poznáte ich vynikajúcu kvalitu. To preto, že i v sebe menšom detaile spĺňa najvyššie nároky na materiál a estetiku. Formovaná hlboko zakorenenou kultúrou inovácie pretvára spoločnosť VILLEROY & BOCH mnohé vízie na skutočnosť.
  Viac než 265 rokov histórie podniku totiž predstavuje skúsenosti a zručnosti, ktorým sa máločo vyrovná. Prejavujú sa vo výbere ušľachtilých materiálov i v poslednom skúmavom pohľade ich odborníkov. V náraze vzdorných keramických materiáloch odolných proti poškrabaniu, ktoré sa vyznačujú trvanlivosťou, jednoduchosťou údržby a vynikajúcimi hygienickými vlastnosťami. V nábytku, ktorý vyniká mimoriadnou kvalitou štruktúry a farebnosťou povrchov i precíznosťou prevedenia hrán a rohov. A v materiálových inováciách, ako sú TitanCeram alebo Quaryl®, ktoré otvárajú úplne nové možnosti ohľadne tvarovania sanitárnych výrobkov. V spojení s najmodernejšími výrobnými metódami vznikajú výrobky, ktoré Vás budú tešiť od prvého dňa a každý deň znovu.
  villeroy-boch.eu

  Dizajn. Váš nový spolubývajúci

  Dokonale štýlový design charakterizuje značku VILLEROY & BOCH už odnedávna. S rokmi zdokonaleným citom pre trendy vytvára nezameniteľné kúpeľne, ktoré robia život krásnejším a komfortnejším. Krásny design v kúpeľni je dnes samozrejmosťou. Vytvára príjemnu atmosféru, pozýva k relaxácii a poskytuje priestor pre individuálny štýl. Vo VILLEROY & BOCH si uvedomili význam designu ako prvku pre vytváranie pohody veľmi skoro. Už viac než 100 rokov menia funkčné kúpeľne na štýlové obytné priestory – s nadčasovo modernými tvarmi a dizajnami, ktoré utvárajú súčasné trendy zariadenia kúpeľní. Navrhujú ich renomovaní svetoví dizajnéri a cenami ovenčení dizajnéri z ich vlastných radov.
  Každá z kolekcií, či už sa vyznačuje puristickými tvarmi či elegantnými krivkami, má svoju vlastnú, nezameniteľnú tvár. Svojím vydareným spojením estetiky a funkcie, princípov udržateľnosti a komfortu uvádzajú už dlhé roky v nadšení poroty dizajnových súťaží na celom svete. Nechajte sa aj Vy nadchnúť tvarovo dokonalými kúpeľňovými kolekciami a prvotriednym designom, perfektne odrážajúcimi Váš štýl. Užite si svoje úplne súkromné okamžiky radosti a pohody – vo svojej kúpeľni od VILLEROY & BOCH.

  Inovácia. Zoznámte sa, prosím

  Výsledky výskumu VILLEROY & BOCH si môžete užívať každý deň: vďaka prepracovanosti do seba menšieho detailu dokážu inovatívne výrobky urobiť z každej minúty v kúpeľni číre potešenie. Mnohé, čo v kúpeľni už považujete za samozrejmosť, je výsledkom hľadania lepších riešení. S novými nápadmi, najmodernejšími technológiami a všetkým know-how sa im už celé desaťročia darí robiť kúpeľne stále komfortnejšími. Počínajúc príjemnými materiálmi, ako je Quaryl®, a inovatívnym designom ani zďaleka nekončiac. Od povrchu odpudzujúceho nečistoty až po WC s úsporným splachovaním nájdete vo VILLEROY & BOCH rad priekopníckych výrobkov, ktoré Vám dávajú bezstarostný pocit bezpečia.
  Nároky na komfort a funkčnosť, na design a hygienu avšak rastú. A taktiež technika sa neustále vyvíja. Už dnes preto pracujú na tom, aby kúpeľňu pre Vás urobili ešte lepšiu a krajšiu. A tak Vám teraz môžu predstaviť jeden z najnovších výsledkov vývoja, TitanCeram. Skutočne kvalitný materiál, ktorý umožňuje výrobu pôsobivej subtílnej a pritom pevnej sanitárnej keramiky a vďaka tomu tiež úplne nové poňatie dizajnu. Zoznámte sa s početnými inováciami od VILLEROY & BOCH a vyrazte s nimi do budúcnosti kúpeľní.

  Kvalita. Vaše každodenné potešenie

  Už od roku 1748 je meno VILLEROY & BOCH zárukou najvyššej kvality a spoľahlivosti. Vďaka precíznemu remeslu, najmodernejším technológiám a prísnym normám akosti vytvárajú výrobky, ktoré aj po veľa rokoch fungujú rovnako ako prvý deň. A čo sa týka kvality ich výrobkov: cieľom je vždy dokonalosť. Prajú si, aby ste sa vo svojej kúpeľni VILLEROY & BOCH cítili dobre po dlhé roky. Preto nájdete širokú škálu spoľahlivých riešení, ktoré všetky majú jedno spoločné: prvotriednu kvalitu a mimoriadne dlhú životnosť. A tých dosahujú na základe všetkých skúseností, ale tiež vďaka novým nápadom, kontinuálnemu výskumu a prísnym kontrolám akosti. Výrobky tak od kontroly surovín až po expedíciu prechádzajú viac než 25 kontrolami.
  Práce a prostriedky, ktoré na do nich vynakladajú, sa Vám vyplatia, veď kúpeľne sa rekonštruujú v priemere len každých 20 rokov. Náročnosť oceníte do posledného detailu v každodennej prevádzke. Prejavuje sa starostlivým spracovaním výrobkov a ich perfektným fungovaním. Poznáte ju na keramike, ktorá odpudzuje nečistoty a je odolná proti poškriabaniu, na ticho dovierajúcich zásuvkách a na veľa ďalších “vychytávkach“, ktoré robia z Vášho pobytu v kúpeľni ozajstné potešenie. Môžete si tak byť istý, že s každým výrobkom VILLEROY & BOCH si kupujete predmet trvalej hodnoty.

  The Style of Villeroy & Boch

  Štýl je niečo veľmi individuálne. Môže sa však Vaša osobitosť úplne prejaviť i v riešení kúpeľne? Vo VILLEROY & BOCH áno! Ponorte sa do nezameniteľných štýlov a nechajte sa inspirovať kreatívnymi nápadmi a riešeniami ich štylistov a návrhárov.
  STEFAN NILSSON ⁄ TrendStefan vie už dnes, o čom budeme zajtra snívať. Najznámejší švédsky lovec trendov je stále na cestách a pátra po najnovších trendoch a fenoménoch z oblasti interiéru, dizajnu, módy, jedla a životného štýlu, aby sa s nami o tieto skúsenosti podelil. trendstefan.se/blog
  PATRICK FREY ⁄ Nachádzať čo možno jednoduché, inteligentné riešenia pre problémy všedného dňa, tak znie krédo tohto produktového dizajnéra, ktorý navrhuje intuitívne a funkčné výrobky vysokej výtvarnej hodnoty, s ktorými sa človek jednoducho cíti dobre. patrick-frey.com
  CHRISTIAN HAAS ⁄ Neprehliadnuteľnou obchodnou značkou dizajnéra je hravá harmónia minimalizmu a nezávislosti. Či už píše o porceláne, svetlách, nábytku alebo interiérových konceptoch – každý z jeho článkov hovorí príbeh, v ktorom sa odráža podstata výrobku. christian-haas.com
  GESA HANSEN ⁄ S neprehliadnuteľnou záľubou v svetlom dreve navrhuje nemecko-dánska dizajnérka prekrásny nábytok v škandinávskom štýle. Pre VILLEROY & BOCH navrhla táto dušou i sídlom Parížanka exkluzívnu farebnú koncepciu, s ktorou získavajú kúpeľne osobitý charakter. gesahansen.com

  Nemôžeme sľubovať „navždy“, ale sme si istí, že aj ďalšia generácia sa v tejto kúpeľni bude cítiť ako doma. Subway 3.0 sa môže pochváliť nadčasovo krásnym dizajnom, ktorý prekoná každý trend, vďaka čomu je obľúbená rodinná kúpeľňa pripravená na budúcnosť: s patentovaným WC TwistFlush, ktoré šetrí vodu pri každom spláchnutí, s materiálmi s dlhou životnosťou a mnohými ďalšími inteligentnými funkciami. Pre kúpeľňu, ktorá vydrží a poteší po celé roky.

  • Toaleta s TwistFlush, nová revolučná technológia vírivého splachovania – Ľahko sa čistí, ušetrí až 19 700 litrov vody ročne, antibakteriálna, nevyšplachuje.
  • Hlboké umývadlá – Jemné steny a hranaté línie, podlhovastý prepad, priestranné odkladacie plochy.
  • Moderný dizajn nábytku s množstvom úložného priestoru – Jemné bočné steny skriniek, štíhle hliníkové profily úchytiek, povrchová úprava proti odtlačkom prstov.
  • Inteligentné LED osvetlenie nábytku – Osvetlenie pre každú náladu, teplotu svetla možno ľahko nastaviť od jasnej dennej bielej až po jemnú teplú bielu.
  • Ergonomicky tvarované Quaryl® vane – S inovatívnym systémom napúšťania SilentFlow, pohodlná opierka, podlhovastý prepad.

  Informácie k nábytku

  Čelo

  Drevotriesková doska lakovaná vo farbách VE, VF, VL, VM, VN, VQ, VR (16 mm)
  laminovaná drevotrieska v prevedení VH, VJ, RH, RK (16 mm)
  fládrovanie vodorovné pri prevedení VH, VJ, RH, RK
  farba vnútra rovnaká ako dekor pri prevedení VH, VJ, RH, RK
  vnútro laminované v rovnakej farbe ako dekor pri prevedení VE, VF, VL, VM, VN, VQ, VR
  vnútro otvorených priehadiek v antracitovej farbe

  Korpus

  Drevotriesková doska lakovaná vo farbách VE, VF, VL, VM, VN, VQ, VR (8 mm)
  laminovaná drevotrieska v prevedení VH, VJ, RH, RK (8 mm)
  fládrovanie vodorovné pri prevedení VH, VJ, RH, RK

  Vnútorný korpus

  Laminovaná drevotriesková doska v antracitovej farbe

  Umývadlová doska

  Drevotriesková doska lakovaná vo farbách VE, VF, VL, VM, VN, VQ, VR (8 mm)
  laminovaná drevotrieska v prevedení VH, VJ, RH, RK (8 mm)

  Výsuvné diely/zásuvky:

  Protisklzové dno
  funkcia SoftClosing

  Dvierka

  funkcia SoftClosing

  Úchytky

  lištová úchytka lesklý hliník, lakovaný hliník

  Vnútorné členenie

  miska na drobnosti z plastu v antracitovej farbe (dĺžka 300 mm, šírka 100 mm, výška 50 mm)

  Zrkadlá

  zrkadlo s osvetlením (4 mm) s rámom

  Rám zrkadla

  hliníkový rám 28 mm x 47,5 mm (hranatý, lakovaný)
  hliníkový rám 30 mm x 45 mm (okrúhly, lakovaný)
  vo farbách White Matt, Bicolour (vnútro White Matt, z vonkajšej strany Black Matt)

  Polica so zrkadlom

  zrkadlo (3 mm)

  Osvetlenie

  skrinka pod umývadlo: s LED podsvietením dna
  zrkadlo s osvetlením: s LED osvetlením po obvode
  plynulá regulácia intenzity osvetlenia
  nastaviteľná farba svetla od dennej (6500 K) po teplú bielu (2700 K)
  ovládanie osvetlenia pomocou senzorového spínača dotykom loga na ploche zrkadla alebo inteligentným ovládaním (štandard bezdrôtove komunikácie ZigBee) so sadou ZIGBEE® HOME AUTOMATION (C585 00 00 pre spodné skrinky, C004 00 00 pre zrkadlá s osvetlením)
  Pamäťová funkcia - osvetlenie sa znovu nastaví na rovnakú intenzitu svetla a farebnú teplotu ako pred prerušením napájania
  vnútorné osvetlenie výsuvného dielu, farba svetla neutrálna biela (4000 K) – zapína a vypína sa automaticky pri otvorení a zavretí zásuvky

  Farebné kombinácie povrchu nábytku a lištových úchytiek

  úchytky z lesklého hliníku (0) je možné kombinovať so všetkými povrchovými úpravami nábytku
  úchytky Volcano Black (1) je možné kombinovať so všetkými povrchovými úpravami nábytku
  pri jednofarebných povrchových úpravách je celkový vzhľad vždy jednofarebný (2), tzn. s rovnakým farbenými úchytkami, s výnimkou farieb Brilliant White a White Matt (je možné ich kombinovať výhradne s úchytkami z hliníku a Volcano Black)

  Ďalšie varianty

  Produkt bol pridaný do zoznamu želaní