Villeroy & Boch A93305VJ - 1
  Villeroy & Boch A93305VJ - 2
  Villeroy & Boch A93305VJ - 1
  Villeroy & Boch A93305VJ - 2

  VILLEROY & BOCH Venticello závesná skrinka pod umývadlo, 1 zásuvka, 603 x 502 x 420 mm, Nordic Oak, A93305VJ

  Pre kombináciu s:
  Venticello: 4124 65/66/67
  Zariadenie:
  1x Balíček príslušenstva 1 (obsahuje: 1x vysoká sklenená prepážka, 2x nízka sklenená prepážka, 1x box na doplnky L)
  1x výsuvný diel s protisklzovou podložkou, funkcia SoftClosing
  Súčasť dodávky:
  upevňovacia sada je súčasťou dodávky
  špeciálne tvarovaný sifón

  A93305VJ
  4051202954857
  30 - 60 dní
  691,92 €
  S DPH
  Odporúčaná cena: 1 116,00 €

  Ušetríte: 424,08 € (38 %)


  História ceny     História ceny produktu

  Špeciálna zľava pre Vás!

  Tento produkt môžete nakúpiť so zľavou 5 %.
  Zadajte v košíku kód: LUXKUP5

  Opýtajte sa na produkt
  close

  Opýtajte sa na produkt

   
  Našli ste nižšiu cenu
  close

  Našli ste nižšiu cenu

   
  Preverenie doby dodania
  close

  Preverenie doby dodania

   
   

  Čelo:
  laminovaná drevotrieska (16 mm)
  fládrovanie vodorovné
  farba vnútra rovnaká ako dekor
  Korpus:
  laminovaná drevotrieska (16 mm)
  fládrovanie vodorovné
  farba vnútra rovnaká ako dekor
  Úchytky:
  hliník galvanicky pomedený, prevedenie Copper (5)
  Vnútorné členenie:
  prestaviteľné sklenené prepážky (8 mm)
  krabica na drobnosti zo šedého priesvitného plastu
  Pre kombináciu s:
  Venticello: 4124 65/66/67
  Zariadenie:
  1x Balíček príslušenstva 1 (obsahuje: 1x vysoká sklenená prepážka, 2x nízka sklenená prepážka, 1x box na doplnky L)
  1x výsuvný diel s protisklzovou podložkou, funkcia SoftClosing
  Súčasť dodávky:
  upevňovacia sada je súčasťou dodávky
  špeciálne tvarovaný sifón

  SÉRIA
  VILLEROY & BOCH VENTICELLO
  VÝROBOK
  skrinka pod umývadlo
  FARBA
  nordic oak
  ŠÍRKA
  603
  VÝŠKA
  420
  HĹBKA
  502
  TYP MONTÁŽE
  závesná
  ZÁRUKA
  2 roky

  O značke Villeroy & Boch

  Založená roku 1748 v srdci Európy, dnes značka svetového mena. VILLEROY & BOCH, firma s bohatou tradíciou, je od svojho počiatku spolutvorcom kultúry. Môže preto ponúknuť kvalitu a rozmanitosť, ktoré Vám budú potešením a inšpiráciou. Ich výrobky si vás získajú klasickou eleganciou, jedinečnosťou materiálov a tvarov inšpirovaných prírodou alebo mestskou uhladenosťou.
  Objavte mimoriadnu šírku kúpeľňových kolekcií a ich štyri svety v štýle Classic, Country, Metropolitan a Easy. A nech je Váš štýl akýkoľvek, s VILLEROY & BOCH sa ich kultúra stane každodennou súčasťou Vášho domova. Meno VILLEROY & BOCH predstavuje prísľub. Prísľub výrobkov, u ktorých na prvý pohľad poznáte ich vynikajúcu kvalitu. To preto, že i v sebe menšom detaile spĺňa najvyššie nároky na materiál a estetiku. Formovaná hlboko zakorenenou kultúrou inovácie pretvára spoločnosť VILLEROY & BOCH mnohé vízie na skutočnosť.
  Viac než 265 rokov histórie podniku totiž predstavuje skúsenosti a zručnosti, ktorým sa máločo vyrovná. Prejavujú sa vo výbere ušľachtilých materiálov i v poslednom skúmavom pohľade ich odborníkov. V náraze vzdorných keramických materiáloch odolných proti poškrabaniu, ktoré sa vyznačujú trvanlivosťou, jednoduchosťou údržby a vynikajúcimi hygienickými vlastnosťami. V nábytku, ktorý vyniká mimoriadnou kvalitou štruktúry a farebnosťou povrchov i precíznosťou prevedenia hrán a rohov. A v materiálových inováciách, ako sú TitanCeram alebo Quaryl®, ktoré otvárajú úplne nové možnosti ohľadne tvarovania sanitárnych výrobkov. V spojení s najmodernejšími výrobnými metódami vznikajú výrobky, ktoré Vás budú tešiť od prvého dňa a každý deň znovu.
  villeroy-boch.eu

  Dizajn. Váš nový spolubývajúci

  Dokonale štýlový design charakterizuje značku VILLEROY & BOCH už odnedávna. S rokmi zdokonaleným citom pre trendy vytvára nezameniteľné kúpeľne, ktoré robia život krásnejším a komfortnejším. Krásny design v kúpeľni je dnes samozrejmosťou. Vytvára príjemnu atmosféru, pozýva k relaxácii a poskytuje priestor pre individuálny štýl. Vo VILLEROY & BOCH si uvedomili význam designu ako prvku pre vytváranie pohody veľmi skoro. Už viac než 100 rokov menia funkčné kúpeľne na štýlové obytné priestory – s nadčasovo modernými tvarmi a dizajnami, ktoré utvárajú súčasné trendy zariadenia kúpeľní. Navrhujú ich renomovaní svetoví dizajnéri a cenami ovenčení dizajnéri z ich vlastných radov.
  Každá z kolekcií, či už sa vyznačuje puristickými tvarmi či elegantnými krivkami, má svoju vlastnú, nezameniteľnú tvár. Svojím vydareným spojením estetiky a funkcie, princípov udržateľnosti a komfortu uvádzajú už dlhé roky v nadšení poroty dizajnových súťaží na celom svete. Nechajte sa aj Vy nadchnúť tvarovo dokonalými kúpeľňovými kolekciami a prvotriednym designom, perfektne odrážajúcimi Váš štýl. Užite si svoje úplne súkromné okamžiky radosti a pohody – vo svojej kúpeľni od VILLEROY & BOCH.

  Inovácia. Zoznámte sa, prosím

  Výsledky výskumu VILLEROY & BOCH si môžete užívať každý deň: vďaka prepracovanosti do seba menšieho detailu dokážu inovatívne výrobky urobiť z každej minúty v kúpeľni číre potešenie. Mnohé, čo v kúpeľni už považujete za samozrejmosť, je výsledkom hľadania lepších riešení. S novými nápadmi, najmodernejšími technológiami a všetkým know-how sa im už celé desaťročia darí robiť kúpeľne stále komfortnejšími. Počínajúc príjemnými materiálmi, ako je Quaryl®, a inovatívnym designom ani zďaleka nekončiac. Od povrchu odpudzujúceho nečistoty až po WC s úsporným splachovaním nájdete vo VILLEROY & BOCH rad priekopníckych výrobkov, ktoré Vám dávajú bezstarostný pocit bezpečia.
  Nároky na komfort a funkčnosť, na design a hygienu avšak rastú. A taktiež technika sa neustále vyvíja. Už dnes preto pracujú na tom, aby kúpeľňu pre Vás urobili ešte lepšiu a krajšiu. A tak Vám teraz môžu predstaviť jeden z najnovších výsledkov vývoja, TitanCeram. Skutočne kvalitný materiál, ktorý umožňuje výrobu pôsobivej subtílnej a pritom pevnej sanitárnej keramiky a vďaka tomu tiež úplne nové poňatie dizajnu. Zoznámte sa s početnými inováciami od VILLEROY & BOCH a vyrazte s nimi do budúcnosti kúpeľní.

  Kvalita. Vaše každodenné potešenie

  Už od roku 1748 je meno VILLEROY & BOCH zárukou najvyššej kvality a spoľahlivosti. Vďaka precíznemu remeslu, najmodernejším technológiám a prísnym normám akosti vytvárajú výrobky, ktoré aj po veľa rokoch fungujú rovnako ako prvý deň. A čo sa týka kvality ich výrobkov: cieľom je vždy dokonalosť. Prajú si, aby ste sa vo svojej kúpeľni VILLEROY & BOCH cítili dobre po dlhé roky. Preto nájdete širokú škálu spoľahlivých riešení, ktoré všetky majú jedno spoločné: prvotriednu kvalitu a mimoriadne dlhú životnosť. A tých dosahujú na základe všetkých skúseností, ale tiež vďaka novým nápadom, kontinuálnemu výskumu a prísnym kontrolám akosti. Výrobky tak od kontroly surovín až po expedíciu prechádzajú viac než 25 kontrolami.
  Práce a prostriedky, ktoré na do nich vynakladajú, sa Vám vyplatia, veď kúpeľne sa rekonštruujú v priemere len každých 20 rokov. Náročnosť oceníte do posledného detailu v každodennej prevádzke. Prejavuje sa starostlivým spracovaním výrobkov a ich perfektným fungovaním. Poznáte ju na keramike, ktorá odpudzuje nečistoty a je odolná proti poškriabaniu, na ticho dovierajúcich zásuvkách a na veľa ďalších “vychytávkach“, ktoré robia z Vášho pobytu v kúpeľni ozajstné potešenie. Môžete si tak byť istý, že s každým výrobkom VILLEROY & BOCH si kupujete predmet trvalej hodnoty.

  The Style of Villeroy & Boch

  Štýl je niečo veľmi individuálne. Môže sa však Vaša osobitosť úplne prejaviť i v riešení kúpeľne? Vo VILLEROY & BOCH áno! Ponorte sa do nezameniteľných štýlov a nechajte sa inspirovať kreatívnymi nápadmi a riešeniami ich štylistov a návrhárov.
  STEFAN NILSSON ⁄ TrendStefan vie už dnes, o čom budeme zajtra snívať. Najznámejší švédsky lovec trendov je stále na cestách a pátra po najnovších trendoch a fenoménoch z oblasti interiéru, dizajnu, módy, jedla a životného štýlu, aby sa s nami o tieto skúsenosti podelil. trendstefan.se/blog
  PATRICK FREY ⁄ Nachádzať čo možno jednoduché, inteligentné riešenia pre problémy všedného dňa, tak znie krédo tohto produktového dizajnéra, ktorý navrhuje intuitívne a funkčné výrobky vysokej výtvarnej hodnoty, s ktorými sa človek jednoducho cíti dobre. patrick-frey.com
  CHRISTIAN HAAS ⁄ Neprehliadnuteľnou obchodnou značkou dizajnéra je hravá harmónia minimalizmu a nezávislosti. Či už píše o porceláne, svetlách, nábytku alebo interiérových konceptoch – každý z jeho článkov hovorí príbeh, v ktorom sa odráža podstata výrobku. christian-haas.com
  GESA HANSEN ⁄ S neprehliadnuteľnou záľubou v svetlom dreve navrhuje nemecko-dánska dizajnérka prekrásny nábytok v škandinávskom štýle. Pre VILLEROY & BOCH navrhla táto dušou i sídlom Parížanka exkluzívnu farebnú koncepciu, s ktorou získavajú kúpeľne osobitý charakter. gesahansen.com

  Venticello je moderná kúpeľňová kolekcia pre estétov, ktorí vedia čo je in. Predstavuje pôsobivú jednotu tvaru a funkcie: kúpeľňa sa na prvý pohľad zdá veľmi subtílna a prehľadná, pri bližšom skúmaní však odhalíte jej až zázračnú priestrannosť s mnohými premyslenými detailmi. Vyskúšajte si je výnimočnú priestrannosť a – hovoríte, že to u vás už vyhrala na celej čiare?

  • Rozmanitosť tvarov – Elegantný vzhľad umývadiel charakterizujú štíhle steny a tenké hrany. Vďaka rozmanitosti tvarov a rozmerov keramických výrobkov poskytuje kolekcia veľa voľnosti pre individuálne riešenie kúpeľne.
  • Nábytok na prianie – Jednotlivé typy povrchov a úchytky je možné ľubovoľne kombinovať podľa vlastného vkusu. Nádych vznešenosti dodajú nábytku hlavne exkluzívne sklenené povrchy Venticello. Skrinky pod umývadlo sa na prianie dodávajú s jednou alebo dvomi zásuvkami – od šírky 120 cm dokonca s dvojnásobným počtom zásuviek.

  Informácie k nábytku

  Čelo

  MDF, fóliovaná, prevedenie DH, E8, FP, MS, PN (16 mm)
  MDF, lakovaná vo farbe PD (16 mm)
  laminovaná drevotrieska v prevedení RH, RK, VG, VH, VJ, VK (16 mm)
  laminovaná drevotriesková doska (16 mm) so skleneným povrchom (3 mm), lakovaná vo farbách RA, RE
  fládrovanie vodorovné pri prevedení E8, PN, RH, RK, VH, VJ
  farba vnútra rovnaká ako farba pri prevedení DH, FP
  farba vnútra rovnaká ako dekor pri prevedení E8, MS, RH, RK, VG, VH, VJ, VK
  farba vnútra antracitová pri prevedení PD

  Korpus

  MDF, fóliovaná, prevedenie DH, FP, RA, RE (16 mm)
  MDF, lakovaná vo farbe PD (16 mm)
  laminovaná drevotrieska pri prevedení E8, MS, PN, RH, RK, VG, VH, VJ, VK (16 mm)
  fládrovanie vodorovné pri prevedení E8, PN, RH, RK, VH, VJ
  farba vnútra rovnaká ako farba pri prevedení DH, FP
  farba vnútra rovnaká ako dekor pri prevedení E8, MS, RH, RK, VG, VH, VJ, VK
  farba vnútra antracitová pri prevedení PD

  Umývadlová doska

  MDF, lakovaná vo farbe DH, FP, PD, RA, RE (16 mm)
  laminovaná drevotrieska pri prevedení E8, MS, PN, RH, RK, VG, VH, VJ, VK (16 mm)

  Výsuvné diely/zásuvky:

  Protisklzové dno
  funkcia SoftClosing

  Dvierka

  funkcia SoftClosing

  Úchytky

  hliník lakovaný vo farbe White (2)
  hliník galvanicky pochrómovaný, prevedenie Chrome (1)
  hliník galvanicky pomedený, prevedenie Copper (5)

  Vnútorné členenie

  prestaviteľné sklenené priehradky (8 mm)
  krabica na drobnosti zo šedého priesvitného plastu

  Balíček príslušenstva 1

  Zariadenie:
  1x vysoká sklenená priehradka
  2x nízka sklenená priehradka
  1x box na doplnky L

  Príslušenstvo

  Ďalšie varianty

  Produkt bol pridaný do zoznamu želaní