GEBERIT Kombifix súprava 5v1 - inštalačný modul, závesné WC s Rimless a Softclose sedátko DURAVIT D-Code, tlačítko Sigma30, 115.

  GEBERIT Kombifix súprava 5v1 - inštalačný modul, závesné WC s Rimless a Softclose sedátko DURAVIT D-Code, tlačítko Sigma30, 115.883.KH.1 (lesklý/matný/lesklý chróm), 110.302.00.5 NH6

  110.302.00.5 NH6
  28 dní
  468,64 €
  S DPH
  Doporučená cena: 876,13 €

  Ušetríte: 407,49 € (47 %)

  Opýtajte sa na produkt Našli ste nižšiu cenu
  close

  Našli ste nižšiu cenu

   
  Preverenie doby dodania
   

  obsahuje:
  GEBERIT Kombifix pre závesné WC, stavebná výška 108 cm, s podomietkovou splachovacou nádržkou Sigma 12 cm, 110.302.00.5
  DURAVIT D-Code závesné WC s hlbokým splachovaním Rimless, 355 x 545 mm, biela + sedátko so sklápacou automatikou (SoftClose), 45700900A1
  Súprava pre tlmenie hluku pre závesné WC a závesný bidet, 156SET
  GEBERIT Sigma30 ovládacie tlačítko dvojčinné, lesklý chróm/matný chróm/lesklý chróm, 115.883.KH.1

  SÉRIA
  GEBERIT KOMBIFIX
  VÝROBOK
  WC set závesný
  FARBA
  chróm lesklý/chróm matný/chróm lesklý
  ŠÍRKA
  355
  HĹBKA
  545
  POUŽITIE
  pre závesné WC
  SPLACHOVANIE
  2 množstvá
  MATERIÁL TLAČIDLA
  plast
  ZABUDOVANIE
  do múru (obmurovanie)
  STAVEBNÁ VÝŠKA
  1080
  ZÁRUKA
  2 roky

  O značke Geberit

  Značka Geberit začala fungovať už v roku 1874, keď Caspar Melchior Albert Gebert otvoril svoju prvú inštalatérsku firmu vo švajčiarskom Rapperswille. Prvá drevená toaletná nádržka s oloveným kovaním zvaná Phoenix bola revolučná a mala veľký úspech nielen vo Švajčiarsku. V 30. rokoch minulého storočia bola spoločnosť priekopníkom plastových dielov v sanitárnom priemysle a s revolučným riešením prišla spoločnosť aj v roku 1952, kedy bola predstavená prvá celoplastová WC nádrž.
  V súčasnosti pôsobí skupina Geberit globálne a je európskym lídrom v oblasti sanitárnych výrobkov. Geberit funguje ako ucelená skupina s veľmi silným lokálnym pôsobením vo väčšine krajín Európy a poskytuje prvotriednu kvalitu v oblasti sanitárnych technológii a kúpeľňovej keramiky.
  Výrobná sieť zahŕňa 29 výrobných závodov, z ktorých 6 sa nachádza v zámorí. Skupina sídli v Rapperswill-Jone vo Švajčiarsku. V roku 2020 dosiahla spoločnosť Geberit s približne 12 000 zamestnancami v približne 50 krajinách obrat 3 miliardy CHF. Akcie spoločnosti Geberit sú kótované na burze SIX Swiss Exchange a od roku 2012 sú súčasťou indexu Swiss Market (SMI).
  Geberit aktuálne produkuje tri hlavné skupiny produktov:
  Sanitárne a inštalačné systémy (inštalačné moduly, splachovacie nádržky, ovládacie tlačidlá, armatúry, pripojenia zariaďovacích predmetov
  Zariadenie kúpeľní (sanitárna keramika, nábytok, vane, vaničky
  Zásobovacie a kanalizačné systémy (rúry, redukcie, kolená, odvodnenie striech a podláh)
  geberit.sk

  Hodnoty značky Geberit

  Inovácie – Vývoj produktov je založený na odborných znalostiach trhu a najnovších technológiách. Geberit kladie dôraz na kvalitu a efektivitu výskumu a vývoja. Dlhodobo si udržuje vedúce postavenie na trhu a určuje trendy v oblasti sanitárnej techniky.

  Partnerstvo – Zákazníci sú pre značku Geberit prioritou. Preto s nimi zdieľa know-how a spoločne s nimi hľadá najlepšie riešenie do kúpeľne. Firemná kultúra je založená na vzájomnom rešpekte a čestnej komunikácii.

  Know-how – Skúsenosti a znalosti sú srdcom všetkého, čo Geberit robí. V celosvetových školiacich strediskách každoročne školí desiatky tisíc sanitárnych špecialistov.

  Spoľahlivosť – Geberit si kladie za cieľ vytvárať trvalé riešenia, ktoré vynikajú svojou jednoduchosťou. Zaručuje bezpečnosť a kvalitu produktov po celú dobu ich životnosti.

  Kvalita života – Svojimi produktmi vytvára atraktívne prostredie, vďaka ktorému sa ľudia cítia v kúpeľni dobre. Nastavuje nové štandardy v oblasti designu, pohodlia a hospodárenia s vodou. Tým dlhodobo prispieva k ochrane životného prostredia.

  Dizajnéri Geberit

  Christoph Behling - Christoph Behling sa narodil v Ženeve a vyrástol v Nemecku, študoval priemyselný dizajn na Akadémii umení v Stuttgarte u Richarda Sappera. Už v Stuttgarte začal s vývinom solárnych člnov a následne sa preslávil ako konštruktér trvalo udržateľných výrobkov. V roku 2004 založil v Londýne štúdio Christoph Behling Design Studio a SolarLab Research & Design. V tom istom roku začal svoju prácu ako hlavný dizajnér u švajčiarskeho odborníka na hodinky - TAG Heuer.
  Od roku 2006 navrhuje aj výrobky pre Geberit. Dnes sa Behling radí medzi vážených priemyselných dizajnérov Európy. Jeho diela opakovane získali medzinárodné ocenenia.

  Antonio Citterio - Módne trendy prichádzajú a odchádzajú bez stopy, ale skutočný dizajn si zapamätáte. Aj takto môžeme charakterizovať prácu talianskeho dizajnéra Antonia Citteria.
  Antonio Citterio sa narodil v roku 1950 v Mede. Dizajnu sa venuje od roku 1972. Spolu s Patriciou Viel založil štúdio Antonio Citterio and Partners. Pôsobí na medzinárodnom fóre a pracoval na mnohých komplexných a dlhodobých projektoch, má na konte e sa aj korporátnemu dizajnu a má na konte prestížne ocenenia.
  V oblasti priemyselného dizajnu spolupracuje so značkami ako Ansorg, Arclinea, Axor-Hansgrohe, B&B Italia, Flexform, Flos, Hermes, Iittala, Kartell, Maxalto, Geberit, Technogym a Vitra. Citterio navrhuje projekty, ktoré svojou diskrétnosťou zapadnú do akéhokoľvek prostredia. Každý detail jeho výtvoru rozpráva svoj príbeh. Do návrhov premieta vlastné túžby a sny.

  Ďalšie varianty

  Produkt bol pridaný do zoznamu želaní