Schock 598000RCA - 1
  Schock 598000RCA - 2
  Schock 598000RCA - 1
  Schock 598000RCA - 2

  SCHOCK SC-90 páková drezová batéria s pevným ramienkom, Roca, 598000RCA

  Kompaktná - priestorovo úsporný dizajn
  Povrchová úprava SCHOCK - časti obalené materiálom, z ktorého sa vyrábajú drezy
  Bezpečnosť - zabudovaný obmedzovač teploty
  Na každej kvapke záleží - integrovaná funkcia úspory vody

  Cristalite
  Pripojovacia hadička: 450 mm
  Uhol otáčania: 360°
  Pozícia páky: hore
  Jedinečná vlastnosť: integrovaný obmedzovač teploty, integrovaná funkcia úspory vody, granitová technika

  598000RCA
  4014949543432
  5 - 7 dní
  225,00 €
  S DPH
  Doporučená cena: 250,08 €

  Ušetríte: 25,08 € (10 %)

  Opýtajte sa na produkt
  close

  Opýtajte sa na produkt

   
  Našli ste nižšiu cenu
  close

  Našli ste nižšiu cenu

   
  Preverenie doby dodania
  close

  Preverenie doby dodania

   
   

  Kompaktná - priestorovo úsporný dizajn
  Povrchová úprava SCHOCK - časti obalené materiálom, z ktorého sa vyrábajú drezy
  Bezpečnosť - zabudovaný obmedzovač teploty
  Na každej kvapke záleží - integrovaná funkcia úspory vody

  Cristalite
  Pripojovacia hadička: 450 mm
  Uhol otáčania: 360°
  Pozícia páky: hore
  Jedinečná vlastnosť: integrovaný obmedzovač teploty, integrovaná funkcia úspory vody, granitová technika

  SÉRIA
  SCHOCK SC-90
  VÝROBOK
  batéria drezová
  FARBA
  roca
  MONTÁŽ
  stojanková jednootvorová
  ZÁRUKA
  5 rokov
  VÝTOK
  otočný
  OVLÁDANIE
  páková
  VYLOŽENIE VÝTOKU
  205
  VÝŠKA VÝTOKU
  152
  VÝŠKA BATÉRIE
  178

  Originál je len jeden

  1924 / traja zakladatelia firmy, bratia Schockovci: Karl Schock, Wilhelm Schock, Hermann Schock
  1979 / výroba celosvetovo prvého drezu z akrylu a kremeňa
  1988 / CRISTALITE – zušľachtený prírodou! Zložením 80% čistého kameňa, tvrdých zložiek žuly, viazaných akrylom vytvárajú konečný výsledok "granitových drezov"
  1992 / SCHOCK – výroba pre iné značky! SCHOCK okrem svojich vlastných drezov vyrába drezy pre ďalšie renomované značky ako: RIEBER, TEKA, BLANCO
  2000 / SCHOCK – predáva licenciu na výrobu granitových drezov! Licenciu zakupuje firma CARRON (dnes FRANKE) a BLANCO a začína vyrábať vlastné granitové drezy na podobnom princípe
  2004 / SCHOCK Antibac – SCHOCK je celosvetovo prvý a jediný výrobca antibakteriálnych drezov. Cez trvalo integrované prírodné ióny striebra zabezpečuje hygienu
  2005 / Cristadur – jemná nanoštruktúra vyrába jednorazovo hodvábne hladký povrch, nečistoty odpudzuje vďaka NanoClean – efektu
  2008 / Cristastone – celosvetovo prvý "granitový drez" identický farbou a povrchom kombinovateľný s kremeňovými kuchynskými pracovnými doskami
  2009 / Cristalitové a Cristadurové batérie – nový spôsob výroby umožňuje 100% identickú kombináciu materiálu a kvality drezu a batérie
  2011 / uvedenie na trh nového materiálu CRISTALITE+
  2011 / CRISTADUR neprekonateľný materiál
  2012 / Vývoj nového materiálu GLOSSY - Polaris Glossy, Magma Glossy
  2013 / INDUTHERM vyhrievacia plocha drezov CRISTADUR
  2014 / drezy z karbónu, Vintage
  2015 / Cristadur®EXTREME
  2016 / Pokračuje vývoj – Cristadur Natur, Carbon a Cristadur Extreme
  2017 / Umiestnenie medzi TOP 15 Najinovatívnejšími stredne veľkými firmami
  2019 / 40 rokov drezov SCHOCK z Regenu - 40 vzrušujúcich rokov plných vynaliezavosti, inovácií a rastu

  CRISTALITE® kremičitý kompozitný drez pre priekopníkov a influencerov

  Módna klasika so zdrsneným povrchom
  Aj keď je drez CRISTALITE® od spoločnosti SCHOCK celosvetovo prvý granitový drez z kremenného kompozitu, nikdy nezostarol. Dodnes je totiž SCHOCK CRISTALITE® synonymom inovácie a určovania trendov v oblasti drezov a svojimi neustále novými atraktívnymi farbami sa stará o to, aby kuchynská pracovná doska a mycia zóna v kuchyni nikdy neboli fádne.

  Veľmi pôsobivý: CRISTALITE®
  Povrch drezu CRISTALITE® je mierne zdrsnený a pôsobí ako kameň. Robustný kremenný kompozitný drez, ktorý je z 70–75 % vyrobený z prírodného kremičitého piesku, najtvrdšej zložky granitu, je nielen odolný ako kameň, ale dokonca si ho môžete sami opraviť, keby sa mu predsa len niečo stalo. Pre bežnú každodennú záťaž však postačí k čisteniu našich drezov voda a mycí prostriedok.

  Veľmi kvalitný a vôbec nie drahý
  Kto si teraz myslí, že granitový drez z materiálu CRISTALITE® je určite omnoho drahší než normálny drez z nerezovej ocele, toho musíme bohužiaľ sklamať – cenovo je totiž SCHOCK CRISTALITE® rovnako atraktívny ako vzhľadovo.

  CRISTADUR® hodvábne matný prémiový povrch

  Špička na trhu kremenných kompozitných drezov
  SCHOCK CRISTADUR® vyniká svojím hodvábnym povrchom a patentovanou extrémne jemnou štruktúrou. Preto sa drezy CRISTADUR® nielen obzvlášť ľahko čistia a udržujú a odolajú každodennému zaťaženiu, ale tiež sú špičkou na trhu kremenných kompozitných drezov.
  Prémiová kvalita Made in Bavaria
  Granitové drezy z prémiového materiálu CRISTADUR® získali nielen ocenenie za design, ale tiež srdce svojich užívateľov. Niet sa čomu diviť, pretože sú nielen krásne, ale tiež majú prémiovú kvalitu. Sú vyrobené v Nemecku a až z 70–75 % sú z prírodného kremičitého piesku, najtvrdšou súčasťou granitu. Majú teda tie najlepšie predpoklady pre to, aby Vám prinášali radosť čo najdlhšie.
  Niekoľkonásobný upgrade Vašej osobitej umývacej zóny
  Vďaka možnosti montáže do roviny a špeciálnym prémiovým funkciám, ako je elektrické ovládanie Comfotouch alebo vyhrievaná odkvapkávacia plocha Induterm, sa dá granitové drezy z patentovaného materiálu SCHOCK CRISTADUR® ešte ďalej vylepšovať a vyťažiť z nich čo najviac. To je skvelé, nie?

  Hviezdna zostava: batéria SCHOCK pre konkrétny kuchynský drez

  Kuchynský drez spoločnosti SCHOCK nie je mysliteľný bez kuchynskej batérie. Aby bola umývacia zóna dokonale jednotná, ponúka spoločnosť SCHOCK široký výber moderných a kvalitných batérií. Batéria pritom musí ladiť nielen s kuchyňou a granitovým drezom SCHOCK z kremenného kompozitu, ale musí zároveň vyhovovať konkrétnym potrebám behom všedného dňa.

  Kuchynské batérie pre každú potrebu a štýl
  Želáte si výsuvnú kuchynskú batériu so sprchou, pod ktorou si budete môcť umyť čerstvú zeleninu? Alebo by ste radšej batériu, ktorá sa dá umiestniť pod okno? Potrebujete nízkotlakovú batériu? Dali by ste namiesto klasickej kuchynskej batérie z nerezovej ocele prednosť bielej, čiernej alebo snáď zlatej kuchynskej batérii, ktorá vnesie do vašej kuchyne pútavý vizuálny prvok?
  Požadujete, aby vodovodný ventil čo do farby i materiálu 100% ladil s drezom CRISTADUR® alebo CRISTALITE®? Potom ste na správnej adrese. Od vhodného tvaru cez praktické funkcie a moderné povrchy až po inovatívne funkcie – spoločne nájdeme vhodnú batériu SCHOCK presne podľa Vašich prianí.

  Jedinečné vlastnosti: doplnky drezov SCHOCK

  Nevšedný. Každý deň.
  Granitový drez SCHOCK z materiálu CRISTALITE® alebo CRISTADUR® je niečím jedinečným sám o sebe. S inovatívnymi jedinečnými vlastnosťami a doplnkami sa však stáva osobitým a multifunkčným centrom kuchyne.

  Inovatívne funkcie pre umývaciu zónu 2.0
  Má drez predhrievať taniere, predviesť sa na večierku ako osvetlený chladič nápojov alebo fungovať pohodlne stisnutím tlačidla? Žiadny problém. Pre väčší komfort a štýl modernej umývacej zóny má SCHOCK na sklade mnoho skvelých a inovatívnych nápadov: od viditeľných drezových dielov farebne zladených s batériou cez dávkovač saponátu, ktorý môže tiež uzavrieť odtok, až po vyhrievanú odkvapkávaciu plochu. Ako je u firmy SCHOCK zvykom, sú všetky inovácie nevšedné, a predsa určené pre každý deň.

  Dávkovače saponátu - rozšírené funkcie drezu
  Okrem drezov a batérií ponúka spoločnosť SCHOCK tiež doplnky pre oblasť drezu – napríklad kvalitné dávkovače saponátu. Behom umývania je saponát stále po ruke. Integrovaný dávkovač je zároveň skrášlením každodenných úkonov v kuchyni, pretože v pracovnej oblasti už nemusí stáť žiadna fľaša so saponátom. Pretože každá kuchyňa má inú požiadavku na design a funkčnosť, sú na výber výrobky v rôznych veľkostiach a tvaroch. Exkluzívne riešenie: Vďaka svojej patentovanej technológii ponúka SCHOCK Ladon možnosť kombinácie funkcií excentrického ovládania a dávkovača saponátu – a hravo si s touto výzvou poradí.

  Perfektné doplnky - príslušenstvo SCHOCK
  Vhodné funkčné príslušenstvo, ku ktorému patria krájacie dosky, odkvapkávacie misky, drôtené koše na riad, naparovacie misky a mnoho ďalších doplnkov, je zárukou toho, že drez bude v kuchyni dokonalým všestranným pomocníkom. Individuálne riešenia napomáhajú udržiavať poriadok a podporujú prípravu čerstvých potravín v zdravotne nezávadnom prostredí.

  Ďalšie varianty

  Produkt bol pridaný do zoznamu želaní