• -10%
Axor - 28494000 / 1
Axor - 28494000 / 2
Axor - 28494000 / 3
Axor - 28494000 / 1
Axor - 28494000 / 2
Axor - 28494000 / 3

AXOR Starck tanierová horná sprcha 1jet, priemer 240 mm, chróm, 28494000

veľkosť sprchového modulu: 240 mm
druh prúdu: RainAir
guľový kĺb: nastaviteľný uhol hornej sprchy
maximálny prietok pri 0,3 MPa: 19 l/min
prietokové množstvo prúdu RainAir (pri 0,3 MPa): 19 l/min
materiál sprchového dielu: kov
pri čistení je možné pohľadový diel hornej sprchy vybrať
montáž: strop alebo stena
závit prívodov G 1/2
rozmer prívodov: DN15
vhodné pre prietokový ohrievač s výkonom od 18 kW

28494000
4011097434025
36 dní
539,86 € 599,84 € -10%
S DPH
Odporúčaná cena: 856,92 €

Ušetríte: 257,08 € (37 %)


História ceny     História ceny produktu

Opýtajte sa na produkt
close

Opýtajte sa na produkt

 
Našli ste nižšiu cenu
close

Našli ste nižšiu cenu

 
Preverenie doby dodania
close

Preverenie doby dodania

 
 

veľkosť sprchového modulu: 240 mm
druh prúdu: RainAir
guľový kĺb: nastaviteľný uhol hornej sprchy
maximálny prietok pri 0,3 MPa: 19 l/min
prietokové množstvo prúdu RainAir (pri 0,3 MPa): 19 l/min
materiál sprchového dielu: kov
pri čistení je možné pohľadový diel hornej sprchy vybrať
montáž: strop alebo stena
závit prívodov G 1/2
rozmer prívodov: DN15
vhodné pre prietokový ohrievač s výkonom od 18 kW

SÉRIA
AXOR STARCK
VÝROBOK
horná sprcha
FARBA
chróm
TECHNOLÓGIE
AirPower
QuickClean
RainAir
MONTÁŽ
na rameno do stropu
na rameno na stenu
ZÁRUKA
2 roky
VÝBAVA
bez ramena
ÚSPORA VODY
bez úspornej funkcie
MATERIÁL HORNEJ SPRCHY
kov
plast
TVAR HORNEJ SPRCHY
okrúhla
POČET PRÚDOV HORNEJ SPRCHY
1
PRIEMER HORNEJ SPRCHY
240

"Tvar vychádza z dokonalosti"

krátky výrok, ktorý mení myslenie, dizajn i výrobu. Už viac ako 25 rokov je značka AXOR synonymom pre individuálny dizajn kúpeľní. Zákazníci si môžu vybrať zo širokej škály viac než 2000 výrobkov z pôsobivých kolekcií a programov AXOR. V posledných rokoch značka zvýšila dôraz na vývoj rozsiahlej rady výrobkov pre sprchy s exkluzívnymi položkami, ktoré odrážajú klasický aj avantgardný dizajn. Filozofia a príbehy jednotlivých kolekcií sú unikátne. Ako odraz osobnej inšpirácie dizajnérov ponúkajú kúpeľňové kolekcie širokú škálu štýlov v rozmanitých dizajnérskych jazykoch, od klasických po moderné. Početné medzinárodné ocenenia za dizajn – vrátane mnohých ocenení Best of the Best a Gold Awards – sú dôkazom vysokej kvality dizajnu AXOR. Plánovanie moderných kúpeľní je stále viac snahou vyjadriť špecifický štýl zákazníka. A prostredníctvom AXOR FinishPlus a AXOR Signature môže značka AXOR ponúknuť ešte viac možností, ako si dizajn prispôsobiť a vytvárať unikátne, individuálne kúpeľne.
axor-design.com

Každý dizajn začína svojím príbehom

Sebarealizácia je už 25 rokov krédom kolekcií AXOR. Dôkazom toho je impozantne široký sortiment. Okolo 2000 výrobkov z rôznych kolekcií a programov AXOR. Jedinečných svojou filozofiou, spôsobom, akým vznikajú a svojím štýlom. Inšpirovaných rukopisom svojích dizajnérov. Od klasického štýlu až po avantgardný. Vyznamenaných radou medzinárodných ocenení za dizajn. Vďaka jedinečným službám v oblasti individualizácie umožňuje AXOR vyjadriť každému jeho vlastnú osobnosť.
Nad všetkým potom stojí úsilie o dokonalosť. Proces vývoja je dokončený, až keď už nikde nič nechýba ani nezvyšuje. Až keď výrobok predstavuje viac než len súhrn formy a funkcie. Batérie, sprchy a doplnky AXOR sú vyvíjané, konštruované a vyrábané podľa tohto princípu. Pre kúpeľne a kuchyne. S najlepšími dizajnérmi na svete. Plné inovácií, ktoré udávajú smer. Bez kompromisov. "Tvar vychádza z dokonalosti."

Kúpeľňové kolekcie AXOR

Od klasického k modernému: batérie, sprchy, umývadlá, kúpacie vane a doplnky AXOR. Jedinečné avantgardné modely a kompletné kúpeľňové kolekcie. Vytvorené svetovo preslávenými dizajnérmi. Pre naozaj luxusnú kúpeľňu. Nekompromisné čo sa týka kvality. Plné inovácií, ktoré udávajú smer.

Techniky AXOR. Inovácie.

Piekopnícke myšlienky. Tvarovanie vody do osviežujúcich prúdov. Vytvárajú znamenité pohodlie k používaniu. A jednoduché na čistenie. Podporujú zodpovednosť pri využívaní vody. Techniky AXOR sú výsledkom intenzívneho výskumu a vývoja. Made in Germany. Dovedené k dokonalosti.
AirPower: Vzduchom obohatená voda vytvára plné kvapky, ktoré mäkko dopadajú na kožu.
QuickClean: Častice vodného kameňa je možné jednoducho a rýchlo odstrániť vďaka pružným silikónovým tryskám.
Eco-Smart: Batérie a sprchy spotrebovávajú až o 60 percent menej vody než bežné produkty.
ComfortZone: Definuje úžitkový priestor medzi umývadlom a výtokom batérie. Čím je ComfortZone väčší, tým rôznorodejšie môže byť využitie batérie.
PowderRain: Veľmi jemné silikónové trysky s tromi až piatimi otvormi rozdeľujú vodu do drobných, telo zahaľujúcich kvapôčok.
XXL performance: Rozdeľuje tok vody prostredníctvom veľkého disku vodných lúčov. Voda potom obklopuje celé telo.
Select: Tlačítko Select sa vo sprche používa k prepínaniu medzi druhmi prúdov alebo sprchovými tryskami a zapína i vypína výtok batérií.
CoolStart: Studená voda vyteká automaticky v základnej (stredovej) polohe rukoväte.

Farba práve pre vás

Veľkou prednosťou produktov Bette je tiež možnosť zvoliť si farbu podľa vlastných preferencií. Vďaka tomu môžete svoju kúpeľňu dotiahnuť naozaj k funkčnej estetickej dokonalosti. Môžete si pohrať nielen s rôznymi odtieňmi , ale tiež farebnými kombináciami. Vždy sa však môžete spoľahnúť na precízne spracovanie, dlhú životnosť a bezproblémovú funkčnosť.

Zreteľný podpis pod dizajnovými výrobkami AXOR

Okrem dokonalosti pri výrobe a pri vytváraní povrchovej úpravy si značka AXOR zakladá na niekoľkých princípoch: všetko začína nápadom. Autentické rozvíjanie prvotného nápadu premieňa dôvtipné myšlienky v prelomové produkty. Ikonické výrobky k umývadlu, sprche alebo vani. S prekvapivými trikmi. Skrytými pred priamym pohľadom. Nadčasové. Pre tým špecialistov a vývojárov AXOR predstavujú vždy novú výzvu. Výrobný proces je rovnako prepracovaný ako dizajnérov nápad. To všetko sa spája v sídle značky AXOR. Hlboké znalosti vývoja a inšpirácie svetovo preslávených dizajnérov.
Philippe Starck ⁄ Asi jeden z najznámejších dizajnérov súčasnosti. S víziou lepšieho sveta. Slobodomyselnosť je zdrojom nevyčerpateľnej dizajnérskej inšpirácie. Od reproduktora až po luster. Od motorky až po obrovskú jachtu. Od predmetu každodennej potreby až po dizajn interiéru budiaci senzáciu. Hotely, ktoré vytvoril, majú kultový charakter.
Antonio Citterio ⁄ Taliansky dizajn ovplyvnil tak, ako málokto iný. Jeho rukopis predstavuje kombináciu nadčasových foriem a kvalitných materiálov. Od príboru až po lampu. Od stoličky až po sídlo firmy. Vždy zdržanlivý. V službách funkčnosti a krásy.
Jean-Marie Massaud ⁄ Jeho organický dizajn je známy po celom svete. Dominuje mu futbalový štadión v Mexiku, inšpirovaný vulkánom, nasleduje koncepcie lietadla "Oblak s posádkou" a rada pokračuje až k mnohým cenami vyznamenaným predmetom každodenného používania. Vo svojej práci usiluje o nové uchopenie základných pilierov a inštinktívne sa uberá k elegancii a ľahkosti.
Patricia Urquiola ⁄ Jej rukopis, plný túhy po experimentovaní, je nezameniteľný. Kombinuje štýly, vzory i materiály. Jej milánske štúdio je zariadené v modernom štýle, s akcentami plnými ženskosti a prekvapivými prvkami.
Nendo ⁄ Kreácie Okiho Saty búrajú zažité spôsoby nazerania. Pritom sú intuitívne zrozumiteľné. Jeho kancelária znamená v preklade "Hrnčiarska hlina". Signál, že jeho návrhy vznikajú veľmi hravou cestou. Práve tento prístup ho vyšvihol medzi špičku medzinárodnej dizajnovej scény.
Barber & Osgerby ⁄ Vysoko oceňovaná anglická dizajnérska dvojica stelesňuje filozofiu interaktívneho dizajnu. Tvorivé umenie, ktoré vedie i k medzinárodným verejným zákazkám. Napríklad vytvorenie olympijskej pochodne pre olympijské hry v roku 2012. Alebo návrhu dvoj-librovej mince pre anglickú kráľovskú mincovňu. Obom týmto návrhom sú spoločné výrazné povrchové detaily.
Phoenix Design ⁄ Jedna z najlepších adries pre produktový a interaktívny dizajn na svete. Poháňaná túžbou vytvárať inteligentné, zmysluplné značkové zážitky s podstatou, ktoré sa dotknú ľudských duší. Viac než 700 medzinárodných dizajnérskych ocenení. Za kancelárske stoličky, ale tiež za servisné roboty a smartfóny. Alebo za kúpeľňový dizajn, v ktorom je firma Phoenix Design považovaná za priekopníka.
Front ⁄ Anna Lindgrenová a Sofia Lagerkvistová sa hrajú s vizuálnymi efektami. Inšpiráciu nachádzajú v móde, vo filme alebo vo vede. V každom objekte, ktorý vytvoria sa vždy skrýva i mágia. Je to vyjadrenie ich ironického pohľadu na veci a ich radosti z prekvapenia.

Príslušenstvo

Ďalšie varianty

Produkt bol pridaný do zoznamu želaní