GROHE Cube Ceramic umývadlo na dosku s otvorom, s prepadom, 600 x 490 mm, alpská biela, s povrchom PureGuard, 3947700H - 1
  GROHE Cube Ceramic umývadlo na dosku s otvorom, s prepadom, 600 x 490 mm, alpská biela, s povrchom PureGuard, 3947700H - 2
  GROHE Cube Ceramic umývadlo na dosku s otvorom, s prepadom, 600 x 490 mm, alpská biela, s povrchom PureGuard, 3947700H - 3
  GROHE Cube Ceramic umývadlo na dosku s otvorom, s prepadom, 600 x 490 mm, alpská biela, s povrchom PureGuard, 3947700H - 4
  GROHE Cube Ceramic umývadlo na dosku s otvorom, s prepadom, 600 x 490 mm, alpská biela, s povrchom PureGuard, 3947700H - 1
  GROHE Cube Ceramic umývadlo na dosku s otvorom, s prepadom, 600 x 490 mm, alpská biela, s povrchom PureGuard, 3947700H - 2
  GROHE Cube Ceramic umývadlo na dosku s otvorom, s prepadom, 600 x 490 mm, alpská biela, s povrchom PureGuard, 3947700H - 3
  GROHE Cube Ceramic umývadlo na dosku s otvorom, s prepadom, 600 x 490 mm, alpská biela, s povrchom PureGuard, 3947700H - 4

  GROHE Cube Ceramic umývadlo na dosku s otvorom, s prepadom, 600 x 490 mm, alpská biela, s povrchom PureGuard, 3947700H

  umývadlo na dosku GROHE CUBE CERAMIC 3947700H

  3947700H
  4005176442612
  9 ks
  2 - 4 dni
  186,93 €
  S DPH
  Doporučená cena: 350,64 €

  Ušetríte: 163,71 € (47 %)

  Opýtajte sa na produkt
  close

  Opýtajte sa na produkt

   
  Našli ste nižšiu cenu
  close

  Našli ste nižšiu cenu

   
  Preverenie doby dodania
  close

  Preverenie doby dodania

   
   

  glazurovaná zadná strana
  s 1 otvorom pripraveným a 2 otvormi predpripravenými
  s prepadom
  600 x 490 mm
  vrátane montážnej súpravy
  výberová keramika

  Umývadlo GROHE Cube Ceramic 60 je zárukou, že vaša úplne nová kúpeľňa bude obsahovať prvky s premysleným a minimalistickým dizajnom. Rozmery tohto doskového umývadla sú 600 mm × 490 mm a jeho základom sú čisté a jednoduché tvary. Jeho povrchová úprava Alpine White a špičková kvalita šamotového materiálu zaručujú, že umývadlo bude dlhé roky vyzerať úžasne. Inovatívna voliteľná glazúra GROHE PureGuard navyše odpudzuje baktérie, nečistoty a vodný kameň. Rad sanitárnej keramiky GROHE Cube Ceramics bol navrhnutý pre dokonalú kombináciu so štyrmi radmi kúpeľňových batérií GROHE – Eurocube, Lineare, Allure a Allure Brilliant, s cieľom dosiahnuť dokonale zjednotenú estetickú aj výkonnostnú úroveň vašej kúpeľne. Navštívte webové stránky www.ceramics.grohe.com, ktoré vám pomôžu vybrať dokonalú kombináciu na mieru vašej kúpeľni. Voľbou sanitárnej keramiky GROHE môžete ťažiť z know-how svetového experta na vodovodné batérie, spoločnosti GROHE, a z viac než storočnej skúsenosti a technologickej expertízy japonského výrobcu LIXIL, lídra na poli povrchových technológií. GROHE Cube Ceramics – jednoznačné dizajnové posolstvo, ktoré je zárukou štýlovej a modernej kúpeľne.

  Ochranná vrstva GROHE PureGuard nedá nečistotám a baktériám žiadnu šancu
  Sanitárna keramika GROHE Ceramics zostane vždy hygienickou a čistou vďaka inovatívnej ochrannej vrstve GROHE PureGuard s antibakteriálnymi iónmi, ktoré zabraňujú rastu a množeniu baktérií. Toto inovatívne ošetrenie povrchu zabraňuje usadzovaniu všetkých nečistôt a vodného kameňa na keramickom povrchu prostredníctvom tzv. "lotosového efektu", ktorého podstatou je zníženie priľnavosti. Špina tak po povrchu jednoducho skĺzne.

  CUBE CERAMIC – jednoznačné posolstvo
  Odpočiňte si na chvíľu od rušného veľkomesta a zamerajte sa na to, čo je skutočne dôležité. Kolekcia Cube Ceramic je svojimi výraznými, minimalistickými líniami vrcholom súčasného moderného kúpeľňového dizajnu. Každý produkt v tejto kolekcii sa pýši vysoko sofistikovaným vzhľadom založeným na minimalistickej konštrukcii kocky. Jej dynamický tvar a mimoriadne hladká povrchová úprava predstavuje dokonalý doplnok všetkých moderných kúpeľní, ktorý vnesie do každého dňa uvolnenie a kľud.
  Nechajte sa inšpirovať nadčasovou kvalitou architektonického dizajnu. Jednotlivé produkty rady sanitárnej keramiky CUBE CERAMIC boli vytvorené tak, aby sedeli vášmu osobnému životnému štýlu. Všetky však zdieľajú minimalistický vzhľad plný ostrých hrán a čistého povrchu.
  Sanitárna keramika rady CUBE CERAMIC predstavuje to najlepšie zo súčasného dizajnu. Neprehliadnuteľné umývadlá disponujú veľkými rozmermi a premenia vašu kúpeľňu na mestskú oázu. Odpočiňte si na chvíľu od ruchu veľkomesta, avšak bez toho, aby ste sa vzdávali jeho inšpirujúcej architektúry.

  SÉRIA
  GROHE CUBE CERAMIC
  VÝROBOK
  umývadlo na dosku
  FARBA
  biela alpská
  POVRCHOVÁ ÚPRAVA
  PureGuard
  OTVOR PRE BATÉRIU
  1 otvor
  PREPAD
  s prepadom
  ŠÍRKA
  600
  HĹBKA
  490
  ZÁRUKA
  5 rokov
  MATERIÁL
  keramika
  TVAR
  obdĺžnikové

  Hodnoty značky GROHE

  Kvalita, technológia, dizajn a udržateľný rozvoj. Štyri kľúčové hodnoty, ktoré definujú záväzok GROHE poskytovať zákazníkom výnimočné zážitky. V GROHE si nastavujú extrémne vysoké vnútorné štandardy, aby ste pocítili rozdiel zakaždým, keď otočíte pákou batérie alebo vstúpite pod sprchu.

  Zostarnite spolu - kvalita GROHE

  Všetko, čo opustí továreň spoločnosti GROHE, sa pýši mimoriadnou kvalitou. Všetky komponenty, ktoré sa používajú, rovnako ako celková ergonómia a odolnosť, musia prejsť mnohými záťažovými testami, ktoré sú tými najnáročnejšími v odvetví, v ktorom GROHE pôsobí.

  Testovacie laboratóriá sa nachádzajú na úpätí pohoria Čierny les a produkty, ktoré prekročia ich prah, rozhodne nijako nešetria. Všetky potrubia, sprchy, termostatické články, povrchové zliatiny a všetky ostatné súvisiace súčasti musia vydržať simuláciu 20 rokov intenzívneho používania – s mimoriadne tvrdou vodou. Tým GROHE prekonáva všetky mysliteľné akostné štandardy, vlastné aj medzinárodne platné. A na produktoch to je vidieť. Kvalita a životnosť produktov GROHE výrazne prekonáva všetky očakávania. A v prípade, že by sa rozhodli ukončiť výrobu niektorého z produktových radov, dostupnosť náhradných dielov je garantovaná minimálne ďalších desať rokov.
  Šetrite vodou. Šetrite elektrickou energiou. Starajte sa o cenné prírodné zdroje. To znie tak nezáživne a ťažko! Revolučné technológie GROHE však spôsobia, že sa starostlivosť o životné prostredie stane úplne samozrejmou, jednoduchou a veľmi príťažlivou.

  Masters of Technology

  Zamestnanci spoločnosti GROHE sú považovaní svojimi kolegami v odbore za "Masters of Technology", a to vďaka inovatívnemu prístupu, výnimočnému dizajnu a oceňovaným vodovodným batériám.

  Kombináciou pokročilého remeselníctva a moderného prístupu k efektívnej tímovej práci a procesom hrajú zamestnanci "Masters of Technology" prvé husle vo vývoji, návrhu a výrobe prémiových výrobkov, pričom každá súčiastka je počas výrobného procesu testovaná a starostlivo vylaďovaná k úplnej spokojnosti zákazníka.

  Výsledok: Nadčasový dizajn. A kvalita, ktorá pretrvá. Produkty spoločnosti GROHE opakovane prekvapujú používateľov jedinečnými funkciami, ktoré poskytujú "Pure Freude an Wasser". Pri používaní produktov spoločnosti GROHE skutočne pocítite rozdiel. Znovu a znovu.

  Láska na prvý pohľad - GROHE dizajn

  Pre spoločnosť GROHE je dizajn oveľa viac než len estetická stránka produktu. Je to kľúč pre dokonalú symbiózu formy a funkcie.

  Jeho výsledkom je dokonalý pocit pri každom používaní produktov. A radosť, ktorú v GROHE zažívajú zakaždým, keď za ich nikdy neutíchajúcu lásku ku kvalite dostanú ocenenie.

  Prestížne ocenenie red dot "best of the best", ktoré spoločnosť GROHE dostala za batériu GROHE Ondus® v roku 2007, bolo prvou predzvesťou smeru, akým sa spoločnosť chce v nasledujúcich rokoch uberať. K základným pilierom GROHE, teda kvalite, technológiám a udržateľnému rozvoju, sa pridal špičkový dizajn. Ocenení red dot dnes majú ďalších 27. Tri z nich predstavujú cenu najvyššiu z najvyšších, teda „best of the best“, a to pre batériu GROHE Ondus® Digitecture (2009), ručnú sprchu GROHE Rainshower® Icon (2010) a nový systém GROHE F-digital Controller (2011).

  Záväzok vyrábať produkty s inšpiratívnym a moderným dizajnom vyústil taktiež do skokového zlepšenia pozície spoločnosti GROHE vo výročnom rebríčku iF, a to o dych berúcich 104 miest. To je najväčší posun v histórii tohto hodnotenia. Ďalšie ocenenia zo Spojených štátov amerických, Spojeného kráľovstva, Číny a Japonska dokazujú medzinárodný presah produktového portfólia.

  Jednou z najvýraznejších zmien, ktoré sa v spoločnosti GROHE v posledných piatich rokoch udiali, je však spôsob, akým kreativitu využívajú nielen na vývoj produktov prinášajúcich pridanú hodnotu, ale taktiež ako prostriedok na naštartovanie pozitívnych zmien v celkovej kultúre a atmosfére spoločnosti.

  Vychutnávajte si vodu zodpovedne - dobrovoľná zodpovednosť

  Šetrite vodou. Šetrite elektrickou energiou. Starajte sa o cenné prírodné zdroje. To znie tak nezáživne a ťažko! Revolučné technológie GROHE však spôsobia, že sa starostlivosť o životné prostredie stane úplne samozrejmou, jednoduchou a veľmi príťažlivou.

  V dnešnej dobe by si už len málokto dovolil bezmyšlienkovito vyplytvať litre vody počas čistenia zubov. Uvedomenie o cenných prírodných zdrojoch, ktoré nám naša planéta poskytuje, sa rok od roka zväčšuje.

  Iba tri percentá vody na Zemi sú pitné. Pre spoločnosť GROHE predstavuje zodpovedné a ekonomické využívanie prírodných zdrojov nielen výzvu, ale taktiež obrovské potešenie. Preto všetku kreativitu a inovatívneho ducha sústredia na vývoj exkluzívnych a udržateľných vodných systémov. Príkladom je technológia GROHE EcoJoy™, ktorá je už dlho súčasťou väčšiny vodovodných batérií a spŕch. Pomáha znížiť spotrebu vody až o 68 percent a jej názov naozaj hovorí za všetko.

  Nie je to však iba v kúpeľni, kde spoločnosť GROHE premieňa proaktívnu snahu o udržateľný rozvoj na komfort a pohodlie, ktoré zásadne zlepší váš každodenný život, ale taktiež v kuchyni. Vďaka najnovším prírastkom do produktového portfólia si teraz môžete dopriať vriacu vodu priamo zo svojej kuchynskej batérie. Prostredníctvom systému GROHE Red® spotrebujete menej energie, než keby ste ohrievali vodu bežným spôsobom. A GROHE Blue® vás bude rozmaznávať neustálou dostupnosťou chladenej, perlivej či neperlivej vody bez potreby zaťažovať sa s otravným nakupovaním balených minerálnych vôd. Ušetríte tak dokonca svoju vlastnú energiu.

  Produkt bol pridaný do zoznamu želaní