• -10%
AXOR Montreux termostatická sprchová batéria nástenná, s rukoväťou v tvare kríža, kartáčovaný nikel, 16261820 - 1

AXOR Montreux termostatická sprchová batéria nástenná, s rukoväťou v tvare kríža, kartáčovaný nikel, 16261820

1 spotrebič
rozteč stredov: 150 mm ± 12 mm
prietok pri 0,3 MPa: 16 l/min
termostatická kartuša, keramický ventil 180°
bezpečnostná poistka pri 40°C
nastaviteľné obmedzenie teploty
spätný ventil
s odhlučnením
minimálny prevádzkový tlak: 0,1 MPa
maximálny prevádzkový tlak: 1,0 MPa

16261820
4011097518237
35 dní
532,53 € 591,70 € -10%
S DPH
Doporučená cena: 845,28 €

Ušetríte: 253,58 € (37 %)

Opýtajte sa na produkt
close

Opýtajte sa na produkt

 
Našli ste nižšiu cenu
close

Našli ste nižšiu cenu

 
Preverenie doby dodania
close

Preverenie doby dodania

 
 

1 spotrebič
rozteč stredov: 150 mm ± 12 mm
prietok pri 0,3 MPa: 16 l/min
termostatická kartuša, keramický ventil 180°
bezpečnostná poistka pri 40°C
nastaviteľné obmedzenie teploty
spätný ventil
s odhlučnením
minimálny prevádzkový tlak: 0,1 MPa
maximálny prevádzkový tlak: 1,0 MPa

SÉRIA
AXOR MONTREUX
VÝROBOK
batéria sprchová
FARBA
nikel kartáčovaný
MONTÁŽ
nástenná
ZÁRUKA
2 roky
OVLÁDANIE
otočná
VÝBAVA
s reguláciou prietoku
ROZTEČ
150
POČET SPOTREBIČOV
1
NASTAVENIE TEPLOTY
termostatická

Každý dizajn začína svojím príbehom. Sebarealizácia je už 25 rokov krédom kolekcií AXOR. Dôkazom toho je impozantne široký sortiment. Okolo 2000 výrobkov z rôznych kolekcií a programov AXOR. Jedinečných svojou filozofiou, spôsobom, akým vznikajú a svojím štýlom. Inšpirovaných rukopisom svojích dizajnérov. Od klasického štýlu až po avantgardný. Vyznamenaných radou medzinárodných ocenení za dizajn. Vďaka jedinečným službám v oblasti individualizácie umožňuje AXOR vyjadriť každému jeho vlastnú osobnosť.

Nad všetkým potom stojí úsilie o dokonalosť. Proces vývoja je dokončený, až keď už nikde nič nechýba ani nezvyšuje. Až keď výrobok predstavuje viac než len súhrn formy a funkcie. Batérie, sprchy a doplnky AXOR sú vyvíjané, konštruované a vyrábané podľa tohto princípu. Pre kúpeľne a kuchyne. S najlepšími dizajnérmi na svete. Plné inovácií, ktoré udávajú smer. Bez kompromisov. "Tvar vychádza z dokonalosti."

Kúpeľňové kolekcie AXOR. Štylistické variácie. Od klasického k modernému: batérie, sprchy, umývadlá, kúpacie vane a doplnky AXOR. Jedinečné avantgardné modely a kompletné kúpeľňové kolekcie. Vytvorené svetovo preslávenými dizajnérmi. Pre naozaj luxusnú kúpeľňu. Nekompromisné čo sa týka kvality. Plné inovácií, ktoré udávajú smer.

Techniky AXOR. Inovácie. Priekopnícke myšlienky. Tvarovanie vody do osviežujúcich prúdov. Vytvárajú znamenité pohodlie k používaniu. A jednoduché na čistenie. Podporujú zodpovednosť pri využívaní vody. Techniky AXOR sú výsledkom intenzívneho výskumu a vývoja. Made in Germany. Dovedené k dokonalosti.
AirPower: Vzduchom obohatená voda vytvára plné kvapky, ktoré mäkko dopadajú na kožu.
QuickClean: Častice vodného kameňa je možné jednoducho a rýchlo odstrániť vďaka pružným silikónovým tryskám.
Eco-Smart: Batérie a sprchy spotrebovávajú až o 60 percent menej vody než bežné produkty.
ComfortZone: Definuje úžitkový priestor medzi umývadlom a výtokom batérie. Čím je ComfortZone väčší, tým rôznorodejšie môže byť využitie batérie.
PowderRain: Veľmi jemné silikónové trysky s tromi až piatimi otvormi rozdeľujú vodu do drobných, telo zahaľujúcich kvapôčok.
XXL performance: Rozdeľuje tok vody prostredníctvom veľkého disku vodných lúčov. Voda potom obklopuje celé telo.
Select: Tlačítko Select sa vo sprche používa k prepínaniu medzi druhmi prúdov alebo sprchovými tryskami a zapína i vypína výtok batérií.
CoolStart: Studená voda vyteká automaticky v základnej (stredovej) polohe rukoväte.

Zreteľný podpis pod priekopníckymi dizajnovými výrobkami AXOR. Okrem dokonalosti pri výrobe a pri vytváraní povrchovej úpravy si značka AXOR zakladá na niekoľkých princípoch: všetko začína nápadom. Autentické rozvíjanie prvotného nápadu premieňa dôvtipné myšlienky v prelomové produkty. Ikonické výrobky k umývadlu, sprche alebo vani. S prekvapivými trikmi. Skrytými pred priamym pohľadom. Nadčasové. Pre tým špecialistov a vývojárov AXOR predstavujú vždy novú výzvu. Výrobný proces je rovnako prepracovaný ako dizajnérov nápad. To všetko sa spája v sídle značky AXOR. Hlboké znalosti vývoja a inšpirácie svetovo preslávených dizajnérov.
Philippe Starck ⁄ Asi jeden z najznámejších dizajnérov súčasnosti. S víziou lepšieho sveta. Slobodomyselnosť je zdrojom nevyčerpateľnej dizajnérskej inšpirácie. Od reproduktora až po luster. Od motorky až po obrovskú jachtu. Od predmetu každodennej potreby až po dizajn interiéru budiaci senzáciu. Hotely, ktoré vytvoril, majú kultový charakter.
Antonio Citterio ⁄ Taliansky dizajn ovplyvnil tak, ako málokto iný. Jeho rukopis predstavuje kombináciu nadčasových foriem a kvalitných materiálov. Od príboru až po lampu. Od stoličky až po sídlo firmy. Vždy zdržanlivý. V službách funkčnosti a krásy.
Jean-Marie Massaud ⁄ Jeho organický dizajn je známy po celom svete. Dominuje mu futbalový štadión v Mexiku, inšpirovaný vulkánom, nasleduje koncepcie lietadla "Oblak s posádkou" a rada pokračuje až k mnohým cenami vyznamenaným predmetom každodenného používania. Vo svojej práci usiluje o nové uchopenie základných pilierov a inštinktívne sa uberá k elegancii a ľahkosti.
Patricia Urquiola ⁄ Jej rukopis, plný túhy po experimentovaní, je nezameniteľný. Kombinuje štýly, vzory i materiály. Jej milánske štúdio je zariadené v modernom štýle, s akcentami plnými ženskosti a prekvapivými prvkami.
Nendo ⁄ Kreácie Okiho Saty búrajú zažité spôsoby nazerania. Pritom sú intuitívne zrozumiteľné. Jeho kancelária znamená v preklade "Hrnčiarska hlina". Signál, že jeho návrhy vznikajú veľmi hravou cestou. Práve tento prístup ho vyšvihol medzi špičku medzinárodnej dizajnovej scény.
Barber & Osgerby ⁄ Vysoko oceňovaná anglická dizajnérska dvojica stelesňuje filozofiu interaktívneho dizajnu. Tvorivé umenie, ktoré vedie i k medzinárodným verejným zákazkám. Napríklad vytvorenie olympijskej pochodne pre olympijské hry v roku 2012. Alebo návrhu dvoj-librovej mince pre anglickú kráľovskú mincovňu. Obom týmto návrhom sú spoločné výrazné povrchové detaily.
Phoenix Design ⁄ Jedna z najlepších adries pre produktový a interaktívny dizajn na svete. Poháňaná túžbou vytvárať inteligentné, zmysluplné značkové zážitky s podstatou, ktoré sa dotknú ľudských duší. Viac než 700 medzinárodných dizajnérskych ocenení. Za kancelárske stoličky, ale tiež za servisné roboty a smartfóny. Alebo za kúpeľňový dizajn, v ktorom je firma Phoenix Design považovaná za priekopníka.
Front ⁄ Anna Lindgrenová a Sofia Lagerkvistová sa hrajú s vizuálnymi efektami. Inšpiráciu nachádzajú v móde, vo filme alebo vo vede. V každom objekte, ktorý vytvoria sa vždy skrýva i mágia. Je to vyjadrenie ich ironického pohľadu na veci a ich radosti z prekvapenia.

Ďalšie varianty

Produkt bol pridaný do zoznamu želaní

Vážení zákazníci, z dôvodu plánovanej odstávky elektrickej energie bude dňa 29.6.2022 mimo prevádzku telefónna linka.

V prípade potreby nás kontaktujte e-mailom na: info@luxusnakupelna.sk

Z rovnakého dôvodu budú objednávky expedované s jednodňovým oneskorením. Ospravedlňujeme sa za komplikácie a ďakujeme za pochopenie.