Kategórie

GROHE ATRIO - Ikona elegancie a precízneho spracovania

IKONA ELEGANCIE A PRECÍZNEHO SPRACOVANIA
GROHE ATRIO

KĽÚČOVÉ BENEFITY

 • Čistý a minimalistický dizajn, vyvážené a elegantné proporcie
 • Oválny dizajn dovedený k dokonalosti: spodná časť tela batérie má rovnaký priemer ako výpusť, čo je na súčasnom trhu s vodovodnými batériami ojedinelá ponuka. Vnútri sa nachádza špičková kartuša GROHE
 • Kompaktné a dokonale vyvážené rozmery prispievajú k nezameniteľným prvkom ikonického a precízne spravovaného produktu, ktorý opúšťa zažívané stereotypy o vzhľade vodovodných batérií
 • Nezameniteľné krížové rukoväte s označením „H“ a „C“ pre teplú, respektíve studenú vodu

ELEGANCIA

 • kruh vo svojej najelegantnejšej podobe
 • ikonický vzhľad
 • čisté kruhové tvary
 • elegantná, štíhla konštrukcia
 • výber z veľkého počtu variant
 • farebné prevedenia SPA COLOURS

PRECÍZNE SPRACOVANIE

 • vyrobené v Nemecku
 • bezkonkurenčná kvalita
 • spracovanie a technológie
 • ručná výroba
 • pokročilé funkcie
 • použiteľnosť

V SÚLADE S KAŽDÝM KÚPEĽŇOVÝM ŠTÝLOM

Nová rada Atrio symbolizuje dizajn bez obmedzení.

Určená pre segment Contemporary s presahom do segmentov Classic a Cosmopolitan, každá položka je k dispozícii v rôznych prevedeniach a veľkostiach, tak aby vyhovovala všetkým požiadavkám na dizajnové prevedenie a osobný vkus.

CONTEMPORARY

GROHE ATRIO - Ikona elegancie a precízneho spracovania

Harmónia jednoduchosti a čistoty

V srdci moderného štýlu sa nachádza dokonalé spojenie kvalitného spracovania a štýlu, harmónia formy a funkcie ktorá vám každý deň bude prinášať radosť a jedinečný zážitok z vody. Pre novú generáciu vodovodných batérií GROHE Atrio je jednoduchosť použitia a záruka dlhej životnosti štandardom. Pomocou rady GROHE Atrio budete schopní preniesť precízne a čisté prvky tej najmodernejšej architektúry priamo do srdca vašej kúpeľne.

CLASSIC

GROHE ATRIO - Ikona elegancie a precízneho spracovania

Nadčasový, pretrvávajúci pocit luxusu

Elegantné prvky, ktoré jednoznačne odkazujú na estetické trendy minulosti, avšak poskytujú užívateľskú skúsenosť a výkon tých najmodernejších technológií súčasnosti. Spoznávate v tomto popise svoju vysnívanú kúpeľňu? Potom je pre vás nová generácia rady GROHE Atrio ako stvorená. Rafinovaná silueta nove rady GROHE Atrio vnáša do kúpeľne nádych nadčasovej kvality, ktorý potvrdí prísľub nadčasového luxusu. Ručná výroba a bezkonkurenčná technologická expertíza, ktorá sa skrýva za každým kusom rady vodovodných batérií Atrio, dodá všetkým kúpeľňám v tradičnom štýle hmatateľný dotyk výnimočnosti.

COSMOPOLITAN

GROHE ATRIO - Ikona elegancie a precízneho spracovania

Dychberúca jednoduchosť

V spoločnosti GROHE veria, že ty najvýraznejšie trendy pretrvávajú. A výraznosť novej generácie rady GROHE Atrio spočíva či už v čistote dizajnu, tak aj v kvalitnom spracovaní. Vodovodné batérie rady Atrio sa pýšia až dychberúcou jednoduchosťou, ktorá bude v minimalistickom kúpeľňovom interiéri ako doma. Zároveň však každú modernú kúpeľňu obohatí o charakteristický prvok, bez ktorého si už nebude vedieť svoju každodennú očistu predstaviť. Kúpeľňové batérie Atrio vychádzajú z tvaru, ktorý je archetypom jednoduchosti a elegancie – kruhu. Môžete sa tak spoľahnúť, že i po niekoľkých rokoch bude batéria Atrio vypadať rovnako úžasne a nadčasovo ako v deň, keď ju prvý krát zbadáte.

SPA COLOURS

GROHE ATRIO - Ikona elegancie a precízneho spracovania GROHE ATRIO - Ikona elegancie a precízneho spracovania

Dokonalý vzhľad a inšpiratívne farby

Keď príde na dokonalý dizajn kúpeľne, tým najlepším sprievodcom je vždy váš osobný vkus.


Kolekcia GROHE SPA Colours predstavuje dokonalú voľbu nezávisle na tom, či preferujete precízne zladené farby naprieč celým interiérom, viac kontrastné schéma alebo či sa chcete pri výbave novej kúpeľne inšpirovať farbami východu slnka alebo podmanivým povrchom brúseného grafitu. Starostlivo vybraná kolekcia farieb a povrchových úprav vám poskytne veľa možností, ako doviesť váš kúpeľňový interiér k estetickej dokonalosti. Kolekcia GROHE SPA má však ešte jednu výnimočnosť okrem nádherného vzhľadu. Základom pre všetky farebné varianty tejto kolekcie je povrchový materiál GROHE PVD. Ten je zárukou úplne bezkonkurenčnej odolnosti, ktorá bez zaváhania obstojí skúšku času.

PREJSŤ NA PRODUKTY GROHE ATRIO