Kategórie

O firme

 

Prevádzkovateľom internetového obchodu LUXUSNÁ KÚPEĽŇA je firma JUMAT s.r.o., ktorá bola založená vo februári roku 2013 za účelom internetového predaja sanitárnych produktov.

 

Štruktúra firmy

Hlavné sídlo a sklad sa nachádza v Dolnej Tižine. Tovar z distribučného skladu expedujeme v rozmedzí 24 – 48 hodín kdekoľvek v rámci územia SR.

 

Stratégia firmy

V prostredí, kde existuje niekoľko distribučných firiem zaoberajúcich sa dovozom rovnakých alebo veľmi podobných výrobkov možno zákazníka získať na svoju stranu iba prijateľnou cenou, kvalitnými službami a čo možno najväčšou "pridanou hodnotou" k distribuovaným produktom. Iba zvyšovaním "pridanej hodnoty" sa môžeme odlíšiť od konkurencie a získať ďalších spokojných zákazníkov. Tomuto cieľu je podriadená i stratégia našej firmy.

 

Sortiment

Náš sortiment neustále dopĺňame podľa požiadaviek zákazníkov a našich možností, aby sme čo najlepšie uspokojili Vaše nároky na tovar. V našom sortimente sa nachádza široká ponuka tradičných aj extraordinárnych produktov.

 

Záručný a pozáručný servis

Na všetky výrobky, ktoré sa našim prostredníctvom dostanú do predajnej siete garantujeme záruku v zmysle záručných podmienok výrobcu, respektíve legislatívnych predpisov platných na území SR. Záručné a pozáručné opravy buď vykonáva naša firma formou opravy alebo výmeny, poprípade nezávislá sieť servisných stredísk.