Kategórie

Dostupnosť produktov

 

Objednaný tovar je dodávaný prostredníctvom prepravných spoločností TOPTRANS EU a.s. alebo DPD SK s.r.o.. Objednávky sa začínajú spracovávať do 24 hodín a sú odoslané v rámci lehoty uvedenej pri produkte. V prípade platby bankovým prevodom sa doba počíta od dátumu prijatia platby na účet. Ak potrebujete získať ďalšie informácie napíšte nám, alebo volajte 0903 556 856 (Pondelok – Piatok 09:00-17:00).

 

Realizácia objednávky

Spracovanie objednávok začína v momente prijatia potvrdzovacieho e-mailu s predmetom "Objednávka sa spracováva". Pri absencii potvrdenia, nebude Vaša objednávka realizovaná. O odoslaní objednávky je zákazník informovaný e-mailom s predmetom "Odoslaná" a následne e-mailom s predmetom "Zásielka v preprave", kde správa obsahuje údaje zásielkovej spoločnosti a sledovacie číslo.

 

Termín realizácie objednávky

Väčšinu objednávok realizujeme do 14 dní pracovných od okamihu potvrdenia (termín je závislý od dostupnosti objednaného tovaru u dodávateľov, pri niektorých výrobcoch sa môže doba dodania predĺžiť). Zákazník má kedykoľvek možnosť sledovať svoje objednávky. Potrebné dáta pre túto činnosť dostane e-mailom.
DÔLEŽITÉ!!! Napriek všetkej snahe v bezpečnom spôsobu balenia našich zásielok, skontrolujte obsah počas prítomnosti kuriérskej služby. V prípade poškodenia alebo nesúladu dodaného tovaru objednávky, neprijmite dodanú zásielku a bezprostredne spíšte protokol s kuriérom a kontaktujte klientský servis 0903 556 856 (Pondelok – Piatok 09:00-17:00).
LUXUSNÁ KÚPEĽŇA si vyhradzuje právo odmietnuť objednávky z technických dôvodov alebo vyčerpania zásob.